Минулими вихідними прихильники цієї партії та усі небайдужі до подій у країні збиралися" />

ВойтиРеклама на сайте

рецепти від читачів

Комуністи про наболіле

Новости в Борисполе

Минулими вихідними прихильники цієї партії та усі небайдужі до подій у країні збиралися «біля» пам’ятника Леніну на зустріч з приводу підвищення цін на газ та збільшення пенсійного віку.
Поговорити про наболіле бориспільські комуністи прийшли на центральну площу біля міської ради, куди запрошували усіх небайдужих до «нововведень» нинішньої влади. Проте перехожі без зацікавленості дивилися на бабусь і дідусів, які в свою чергу, із подивом думали про нинішнє молоде покоління: «Чому вони такі байдужі? Якщо не цікавить усе інше, то поміркували хоча б над тим, що стосується їх – підвищення ціни на газ та збільшення пенсійного віку». Привід для такої зустрічі назрів давно, зазначили очільники місцевих комуністів. Адже, за їхніми словами, бориспільці є прихильниками різних політичних сил, а про «спільні» проблеми, які стосуються усіх, незважаючи на політичне забарвлення, на жаль, забули.
Під час обговорення двох найболючіших питань, усі, хто зібрався на цю зустріч, були одностайні: збільшення пенсійного віку — це геноцид українського жіноцтва! Адже приймали таке рішення керманичі держави, дивлячись на нинішніх пенсіонерів, які, мабуть, здоровіші, ніж сучасні молоді люди, і здатні ще працювати. А ось сьогоднішня молодь, зокрема, дівчата, навряд чи «дотягнуть» до нового пенсійного віку, зважаючи на той спосіб життя, який переважна більшість із них веде. Ті пенсіонери, які сьогодні ще «на коні», у свій час не пили, не палили і не кололися. А ось щодо нинішнього покоління, то у присутніх на зібранні виникли сумніви, чи протримаються вони хоча б до 50-ти років. А що там говорити про 60?
Виходить за будь-які рамки і подорожчання ціни на газ. І мова тут уже не тільки про пенсіонерів, які зібралися, а про всіх мешканців міста. Проте за увесь час, протягом якого тривала зустріч, до мітингуючих приєдналося лише декілька чоловік, які йшли у своїх справах. Залишилися осторонь і політичні сили, представлені у міській раді. З’явився лише депутат обласної ради від БЮТу Володимир Мельник та від місцевої влади — перший заступник міського голови Микола Корнійчук. Хто почув бориспільських комуністів? Скільки ще відбулося таких зустрічей по Україні? Коли ж нарешті звернуть увагу на пересічних українців? Коли їх почують?
Поки що ні в мене, ні в тих, хто з похиленими головами розходився з мітингу, відповіді на ці питання немає.

Юлія ЛИСИЦЯ
Фото автора

джерело: Вісті

Оцени новость →
Просмотров: 514
Рейтинг: 0.0/0

Комментарии

avatar

Новости по теме

Новости партнеров