Бориспіль засніжений. Рівень тривалої підготовк" />
ВойтиРеклама на сайте

рецепти від читачів

Комунальники сиплють-чистять, народ споглядає і критикує

Новости в БорисполеБориспіль засніжений. Рівень тривалої підготовки комунальних служб Борисполя та району до вибриків зимової непогоди та спроможність з ними впоратися показали всього кілька сніжних днів. Щодо готовності думки розійшлися. «На дорогах працює одинадцять одиниць снігозбиральної і допоміжної техніки, робота налагоджена у три зміни, — звітував на понеділковій апаратній нараді перший заступник міського голови Микола Корнійчук. – Соляно-піщаної суміші для посипання вистачає, проблема із забезпеченням паливно-мастильними матеріалами. За державними нормами, дороги 1-ої категорії мають бути розчищені після снігопаду впродовж шести годин, інші — протягом 18 годин. Ми у визначені терміни вкладаємося.» Дещо іншої думки таксисти. «Чистять, звичайно, і сиплють, але не завжди якісно», — скаржиться таксист Анатолій. «Центральні дороги після снігопаду більш-менш, а на віддалених вулицях – суцільна мішанина, не проїдеш», — відверто невдоволений його колега.

Через засніжені тротуари пішоходи пересуваються проїжджими шляхами, вкрай звуженими через замети. Така ситуація наражає на небезпеку пішоходів і ускладнює авторух. Два міні-навантажувачі, що придбано торік за кошти міського бюджету, поки чекають свого зоряного часу на території ТОВ «Амако» у Пролісках до остаточної оплати. Засніжені тротуари і площі розчищають працівники комунслужб вручну, лопатами. Наслідок: не завжди вчасно. Комунальники нарікають на недбалість автовласників, які паркують автівки на тротуарах та обочинах, перешкоджаючи розчищенню снігу. Наболіле не приховують у головному управлінні комунального господарства міської ради. Мерія наголошує, що зависока буде для міського бюджету ціна питання якісної і швидкої ліквідації наслідків снігопаду. Тож, зважаючи на негоду та ситуацію виживання для системи ЖКГ щодо фінансового і кадрового забезпечення, актуальним є заклик до громадської свідомості: «За лопати, городяни!» Міська влада переконана, що коли б кожен небайдужий до свого міста бориспілець розчистив територію від снігу біля власного двору, підприємства, де працює, картина була б набагато привабливішою. Народ іншої думки. Факт: до популярної у нас фрази «Благоустрій міста – справа кожного» більшість тутешніх лишаються байдужими. Критикувати охочих вистачає, а от коли про роботу йдеться, довго шукати доводиться.

Район замело. Критичніша ситуація на дорогах району. Майже з кожного села дзвонили до редакції читачі, висловлюючи незадоволення щодо плачевного стану проїжджих шляхів.

Автор:Оксана КОБЗАР, Вісті

сніг, Бориспіль, комунальники, Микола Корнійчук, Міська влада
Оцени новость →
Просмотров: 593
Рейтинг: 0.0/0

Комментарии

avatar
1
1 Спам
«Благоустрій міста – справа кожного». Однако неплохой лозунг согласитесь. С одной стороны мы ведь заинтересованы чтобы чисто и безопасно было - не поспоришь. ТЕм не менее, кто скажет что они потом за это чищенное вами под шумок топливо не спишут - пусть первый бросит в меня камень. ДА и вобще под эту философию можно что угодно подвести - "Хочешь чтоб подметено было? - Мети!" Хочешь чтоб листья были собраны?- Собирай!", "Хочешь чтобы хулиганы были пойманы? - Лови!" "Чтоб дети были здоровые? - Лечи!"
И будем как те селюки из известного анекдота, повторно стучащиеся в двери столичного элитного борделя, после того как им охранник рассказал что они в кустах напротив могут друг с другом сделать за их 2 доллара: " Пробачтэ а гроши кому платыть?"
avatar

Новости по теме

Новости партнеров