Роботи із облаштування розпочнуться із приходом весняного тепла. Після їх " />

ВойтиРеклама на сайте

рецепти від читачів

Комсомольське озеро стане ландшафтним парком

Новости в Борисполе

Роботи із облаштування розпочнуться із приходом весняного тепла. Після їх закінчення на Комсомольському красуватиметься місточок, а територія буде обгороджена і освітлена.

Сьогодні, як це не прикро, одна із кращих водойм Борисполя – Комсомольське озеро – виконує функцію не зеленої зони, а смітника, і приносить не задоволення від відпочинку на лоні природи, а розчарування через захаращеність. Місцева влада обіцяє вже найближчим часом цю ситуацію виправити, перетворивши озеро і прилеглу до нього територію на ландшафтний парк.
Однією із причин благоустрою на Комсомольському стало водопониження, якого потребує усе місто і прилеглі до озера мікрорайони зокрема. Із цією метою озеро не тільки вже почистили, а й розчистили канал. Це, зазначають фахівці, дозволить понизити ґрунтові води мінімум на один метр, що для заводненого віками Борисполя значне досягнення. Окрім цього, на цій території планується встановити свердловину, облаштувати стоянку для автомобілів. І перше, що треба буде зробити на Комсомольському, коли настане тепло, це вивезти звідти верхній шар грунту, щоб потім засіяти територію новою травою. Дерева при цьому, всупереч чуткам, ніхто чіпати не буде. А ось озеро, яке має вигляд літери «П», планують заокруглити і встановити там місток, щоб утворився невеличкий острів. Також будуть встановлені грибочки і лавочки для відпочинку відвідувачів.
Проте без залучення комерційних коштів, зазначив міський голова Анатолій Федорчук, достойно облаштувати озеро не вдасться, а тому, швидше за все, на території Комсомольського з’явиться і проект комерційного характеру. Бо сьогодні «покласти» ці водойми на бюджет міста просто неможливо. Так, щоб озеро загородити з усіх боків, потрібно більше ніж 2,5 млн грн! А ця територія площею 10 га ще ж потребує освітлення і багато чого іншого, так що кошти потрібні немалі.
Взагалі місцева влада має досить амбітні плани щодо цієї місцини, плануючи її перетворити на центр відпочинку.

Юлія ЛИСИЦЯ
Фото Віктора СПІВАКА

джерело: ВІСТІ

Оцени новость →
Просмотров: 749
Рейтинг: 0.0/0

Комментарии

avatar
0
4 Спам
Дык есть слух что озеро депутаты прошлого созыва раздерибанили между собой.
avatar
0
1 Спам
2,5 миллиона - это они по какой цене забор посчитали?
avatar
0
2 Спам
Судя по цене в 625грн за метр погонный забор из бутового камня выше 2 метров
avatar
0
3 Спам
) Они там озеро ограждают или брестскую крепость строят? Капониры, система ДОТов, минные поля..
avatar

Новости по теме

Новости партнеров