ВойтиРеклама на сайте

Компанія «Ейвон» планує за підсумками 2012 незначно наростити продажі

Новости Бизнеса

Компанія «Ейвон» планує за підсумками 2012 незначно наростити продажі
Компанія «Ейвон Косметікс Юкрейн», один з лідерів на ринку прямих продажів в Україні, «дочка» Avon, планує за підсумками 2012 незначно наростити продажі, обсяг яких в 2011 році склав близько $ 150 млн.

"Продажі Avon в Україні - приблизно $ 150 млн. за 2011 рік. Цього року ми не плануємо великого зростання, оскільки наша стратегія була спрямована на прибуток. На наступний рік ми плануємо зростання. Він буде складати в процентах стільки ж, або більше, як росте ринок. Якщо вірити Euromonitor, то ринок буде рости приблизно на 7% у місцевій валюті ", - повідомила генеральний директор Avon в Україні та Грузії, глава ради директорів Української асоціації прямих продажів Олена Старкова на прес-конференції в Києві у вівторок.

Продуктовий портфель Avon об'єднує вісім категорій: декоративна косметика, парфумерія, засоби по догляду за шкірою, за тілом, за волоссям, серія дитячої косметики, чоловічі та жіночі аксесуари, товари для дому.

"У 2013 році, поряд з розвитком трьох основних категорій, одним з ключових фокусів компанії Avon буде розвиток некосметичні категорій товарів, зокрема, категорії чоловічих і жіночих аксесуарів і товарів для дому", - говориться в прес-релізі компанії, підготовленому до прес-конференції.

О. Старкова повідомила, що очікувана частка продажів "Ейвон Косметікс Юкрейн" некосметичні категорій товарів за підсумками 2012 року може скласти близько 15% в загальному обсязі продажів компанії, тоді як в 2011 році вона становила 10-11%. "Якщо вона доросте до 20%, це буде не страшно для нас. Але більше 20% я б не хотіла", - додала вона.

Генеральний директор Avon в Україні та Грузії також повідомила, що в Україні з 2009 року зменшується споживання косметичної продукції в штуках на людину, зокрема, якщо до 2008 року спостерігався щорічний ріст на 1 штуку на душу населення і був досягнутий рівень в 12,1 шт . на людину, то в 2009 році відбулося скорочення показника до 9,9 шт. на 1 людину і він зберігався в 2010 і 2011 роках.

Е.Старкова також повідомила, що за даними Української асоціації прямих продажів, об'єднуючої близько шести учасників ринку прямих продажів (Avon, Oriflame, Mary Kay, Faberlic, Amway), загальний обсяг прямих продажів в Україні за 2011 рік склав 4368000000 грн.

За словами О.Старкової, компанія "Ейвон Косметікс Юкрейн" в 2011 році зайняла 8,2% косметичного ринку в Україні.

У прес-релізі також повідомляється, що за підсумками 2011 року ринок прямих продажів косметики зайняв до 30% продажу всього косметичного ринку. При цьому в 2011 році частка прямих продажів в сегменті декоративної косметики досягла 53%, парфумерної продукції - 51%.

 Компанія "Ейвон Косметікс Юкрейн" має два склади в Україні - один у власності в с.Щасливе Київської області, другий в оренді в Дніпропетровську. 

Avon - один зі світових лідерів косметичного ринку з прямого продажу з річним оборотом понад $ 11 млрд. Компанія працює більш ніж в 100 країнах через 6200000 незалежних покупців.

Українська асоціація прямого продажу створена в 2001 році і входить в Європейську асоціацію прямих продажів і Світову федерацію асоціацій прямих продажів.

продажі, незначно, наростити, Ейвон, підсумками, компанія, планує, 2012
Оцени новость →
Просмотров: 1117
Рейтинг: 5.0/2

Обратите внимание

Новости по теме

Оставьте своё мнение

avatar

Новости партнеров