Коли наші люди, не звичні до європейського рівня життя, потр" />
ВойтиРеклама на сайте

рецепти від читачів

Коли очі заливає не піт і не сльози…

Новости в БорисполеКоли наші люди, не звичні до європейського рівня життя, потрапляють за кордон, відразу ж дивуються їхнім туалетам, у яких і жити можна. Коли ж гості з-за кордону приїжджають до нас, їх теж однією із перших цікавить тема туалетів (а що робити, така людська природа), зокрема, їхньої відсутності у місті. Адже одна-єдина громадська вбиральня на все місто, захована у підвальному приміщенні торгівельно-офісної споруди, що у парку, погодьтеся, не є показником європейського рівня життя.
Щоправда, «жирує» Бориспіль на загальноміські свята чи у такі визначні для городян дні, коли до міста приїжджають високопосадовці, як-от нещодавно Президент – на перепоховання на Книшовому комплексі. Тоді із комірок комунального господарства міста дістають біотуалети і встановлюють у людних місцях. Мовляв, користуйтеся, мешканці та дорогі гості міста! А у звичайні дні хочеться запитати: хіба усі ми не варті уваги і такої елементарної речі у побуті міста, як громадський туалет?
Але як би там не старалися комунальники створити комфорт на свята для відпочивальників, на ранок наступного дня після святкування місто по-старому зустрічає тих, хто поспішає на роботу і одними із перших з’являється на вулицях Борисполя: туалетним запашком, використаними засобами особистої гігієни, інколи «пірамідками» чи «ковбасками», а також характерними патьоками під стінами будинків чи на зеленій зоні. Ну прямо як тварини, чесне слово… А тварини тому, що не привчені у родинах до порядку і чистоти; тому, що нагулюються до свинячого вереску і втрати будь-якої моральності; тому, що не звикли користуватися біотуалетами, які з’являються у місті разів п’ять на рік, а за звичкою біжать у кущі (це у кращому випадку).
Цю тему «Вісті», зокрема, порушували не один раз. Але прикро, що сьогодні роль ЗМІ у суспільстві і для чиновників знівелювалась повністю. Якщо раніше проблема, висвітлена на сторінках газети (а тим більше місцевої!), була дзвіночком для влади до дії в напрямку вирішення цієї проблеми, то тепер можновладці цей дзвін чують, але роблять вигляд, що не розуміють, звідки він, якщо перефразувати відомий вислів. Ну звичайно! Їм же ніколи не доводилося бігти із околиці міста в парк, коли очі заливає аж ніяк не піт чи сльози, розмірковуючи на ходу, куди по дорозі до єдиної громадської вбиральні Борисполя можна заскочити по нужді…

Юлія ГАМАН
Фото Віктора СПІВАКА


джерело: ВІСТІ

Оцени новость →
Просмотров: 613
Рейтинг: 0.0/0

Комментарии

avatar
0
2 Спам
Дети природы!
Это вопрос воспитания. Я думаю все замечали как родители в сторонке, за углом, возле забора и т.д. усаживают свое чадо справить свои потребности...
.. детки взрослеют, и ходят справлять нужду все по тех же протоптанных тропах.
У повзрослевших детей появляются свои детки которым родители передают накопленные знания и опыт.
... замкнутый круг.
.. им не приходит в голову что должны быть туалеты...
avatar
0
1 Спам
знакомая морда smile
avatar

Новости по теме

Новости партнеров