Тема благоустрою Борисполя завжди є актуальною. Після публікацій у «Вістях» №29 (534) п" />

ВойтиРеклама на сайте

рецепти від читачів

Коли благоустрій вийде за межі центру?

Новости в Борисполе

Тема благоустрою Борисполя завжди є актуальною. Після публікацій у «Вістях» №29 (534) про позитивні зрушення в цьому напрямку, а також низки сюжетів, у яких зображені проблемні точки міста, читачі продовжили перелік останніх. Зокрема, до редакції зателефонувала жителька Борисполя Ольга Миколаївна Череватенко:
— Ви пишете, що прокладається тротуар по вулиці Котовського. Ми проживаємо на цій вулиці неподалік від школи №3. Навпроти школи розташований будинок №81, на першому поверсі якого знаходиться магазин, а із торця обладнано вхід до поштового відділення №6. Чи не можна б заодно заасфальтувати доріжку і біля магазину та входу до цього поштового відділення? Нам дуже прикро усвідомлювати, що центр міста чепуриться і благоустроюється, а щось зробити на околиці — не допросишся.
Кореспондент «Вістей» зустрілася з Ольгою Миколаївною біля будинку № 81 на Котовського.
— Ось стежинка, якою повз пошту, попід магазином уся дітвора з цього боку вулиці ходить до школи, — показує Ольга Миколаївна. — Та й дорослі не проти того, щоб «зрізати кут» до пішохідного переходу. Коли доріжка суха — проблем немає. Але після дощу пройти неможливо. З боку траси, перед магазином, навесні робили якийсь колодязь, схоже, каналізаційний. Унаслідок цих робіт раніше натоптана доріжка перетворилася на кашу. Прибудинкова ділянка перед поштою взагалі розмита і розбита. Тут у нас, окрім пошти, розміщені ще й аптека та офіси невеликих приватних підприємств. Заїжджають машини, зокрема поштовий автомобіль. А на пошту, до речі, ходить ще й багато пенсіонерів. І всім їм після негоди доводиться долати багно і калюжі. От нещодавно у цій калюжі по кісточки загрузла дитина.
Уночі тут взагалі пройти неможливо, оскільки навіть ґанок пошти не освітлюється. Дуже легко вскочити в багно.
Я зверталася з проханням допомогти безпосередньо до міського голови Анатолія Федорчука ще напередодні президентських виборів. Не допомогли також звернення до нашого депутата. Калюжу доводиться оминати і сьогодні. Тож і вирішила зателефонувати до газети.

Інна Кринична

джерело: Вісті

Оцени новость →
Просмотров: 589
Рейтинг: 0.0/0

Комментарии

avatar

Новости по теме

Новости партнеров