ВойтиРеклама на сайте

рецепти від читачів

Клубна культура

Новости в Борисполе

– Євгене, поясни нашим чита­чам головну мету, яку ти поставив перед собою?
– Взагалі, нас четверо, хто намагається розвити клубну культуру в Борисполі. Крім мене, над цим проектом пра­цюють Олександр Тихомиров, власник Borispol Night Comunity, Віталій Авраменко, ідеолог і власник Borispol Undergraund Progect, та один із найкращих dj-їв України та Європи DJ Еndy Power. Наше спільне завдання — щоб люди, які відвідують нічні клуби, могли повноцінно відпочивати. Тобто не просто йшли потан­цювати чи напитися, я не вважаю це клубною культурою.
Моє бачення: коли можна поспілкуватися, обговорити му­зику, послухати улюбленого dj-ея або просто побачити друзів. Цим потрібно жити. Клубна культура – не обов’язково ал­коголь, наркотики і т.п. Це просто веселе спілкування. Я сам колись прийшов і нічого не знав. За місяць-два почав більше розбиратися. Для цього потрібно, перш за все, бажання. Якщо людина хоче, якщо вона захоплюється, живе цим – вона стане частиною культури. Почне ходити на вечірки, слухати музику, яка їй подобається, на виступи певних dj-їв. А коли людина прийшла потанцю­вати, вона тільки танцює і за тиждень навіть не згадає, де була.
– Що ви робите для того, аби кожен міг визначитися, долуча­тися до клубної культури чи ні?
– Систематично Borispol Night Comunity проводить вечірки, де mc-ведучий між треками детально розповідає про музику, про dj-їв. На такі вечірки ходить народ і має можливість близько спілкуватися з тими ж самими dj-ями чи відвідувачами. Зараз намагаюся запросити в Бориспіль одного з найкращих dj-їв. Проводжу різноманітні заходи. Наприклад, скоро відбудеться благодійна акція для дітей-сиріт із дитячого будинку. Запросимо їх до нічного клубу, де будуть виступати кращі DJ-ї з Києва. А гроші від акції перерахуємо на рахунок сирітського будинку.
– Тобто проекту «Клубна культура» вже дано старт?
– Так. Зараз ми намагаємося підняти проект до максимуму. Хочемо привозити кращих артистів у Бориспіль, підняти майстерність місцевих DJ-їв. Власне тому й запустився про­ект «DJ-школа», який проходить на базі клубів «Шериф» та «Саквояж».
– Багато в Борисполі людей, які хотіли б варитися в цьому середовищі, жити цим?
– Дуже багато. Коли я тільки-но переїхав до Борисполя, місто вважали «містом рокерів». А зараз… Я познайомився з dj-ями, фірмами, які організовують вечірки. Наприклад, коли Borispol Night Comunity організовує вечірку, приходить близько 150-200 людей. Народу є чимало, але їм зараз нікуди піти. Вони, в основному, їздять до Києва, тому що в Борисполі немає де відпочивати.
– Скільки людей уже «захворіли» на клубну культу­ру?
– Загалом, близько трьохсот людей, але порахувати точно не можна. Хтось іде, хтось залишається. Якщо пройде масштабний захід, коли люди не поїдуть до Києва, а залишаться в Борисполі, тоді можна буде сказати більш конкретно.
– Наскільки актуально для міста те, чим ти займаєшся?
– На сьогодні в Борисполі є три повноцінних клуби. Люди туди ходять, але не можуть відпочити. Все тому, що немає нормальних артистів, немає організації, все проводять якось халатно. Наприклад, людина прийшла туди, хоче після роботи підняти настрій, а натомість він падає ще нижче. «Шериф» – заклад для інтересів. Туди ходять не для того, щоб розважитися, а щоб поспілкуватися з друзями. В «Саквояжі» можна потанцюва­ти, але атмосфера не така вже й хороша, тому що відсутня організація на потрібному рівні. Тому там усі заходи доволі нудні, та й народ іноді збирається занадто епатажний. Буває, захо­дить навіть бидло, побачивши яких, задумуєшся, чи варто туди ходити. Про «Бархат» нічого не можу сказати, ніби нормальний заклад, тільки-но відкрився, тому оцінку дати поки що не можу. Якщо ста­вити бали: «Тополька» навіть не варта оцінки, «Шериф» – 2, «Саквояж» – 3. Десь так.
 
Олена КОНЬКОВА
для «Форум-Експрес»

Оцени новость →
Просмотров: 691
Рейтинг: 0.0/0

Комментарии

avatar

Новости по теме

Новости партнеров