Уся земля, як з’ясувалося, у Борисполі роздана. Місту катастрофіч" />

ВойтиРеклама на сайте

рецепти від читачів

Кількість стоянок у Борисполі збільшиться на … одну

Новости в Борисполе

Уся земля, як з’ясувалося, у Борисполі роздана. Місту катастрофічно не вистачає парковочних місць для автівок, а вільних земельних ділянок, на яких можна було б облаштувати стоянки, за словами першого заступника міського голови Миколи Корнійчука, у місті на сьогодні немає.
От і виходить, що власники машин ставлять своїх залізних коней хто де придумає: поміж дерев на зеленій зоні, на прибудинкових територіях, під самісінькими вікнами установ, на тротуарах. Мізерні штрафи, призначені таким порушникам (кого впіймають, звичайно) адмінкомісією, власників автівок не лякають. Нікого не бояться і проявляють свавілля і бориспільські таксисти, займаючи усі існуючі у місті стоянки і, більше того, проганяючи із них звичайних водіїв! Так, за офіційними даними податкової інспекції, на сьогодні зареєстровано 408 таксистів. Неофіційно працює приблизно стільки ж. І усім їм час від часу потрібно десь ставити своє авто.
У той же час у Борисполі існує лише одна платна стоянка — біля міського парку на місці будинку культури, що вже давно згорів. Та попит у автовласників, звичайно, більший на безкоштовні стоянки, які завжди є зайнятими (переважно, тими ж самими таксистами). Щоправда, нещодавно почала втілюватися в життя ідея із облаштування стоянки приблизно на 30 місць біля Книшового меморіального комплексу. Зараз ці роботи завершуються, але ситуацію із нестачею місць для паркування у Борисполі вона покращить не набагато.
Тож, щоб хоч трохи розвантажити зелені зони та тротуари від машин, місцевою владою було вирішено захаращену земельну ділянку на Ватутіна біля будинку № 73 облаштувати під ще одну стоянку у місті. Ця територія колись була виділена ТОВ «Вірджіні», але належного догляду за нею не було. Відтак після закінчення будівництва тротуару на Ватутіна ця земельна ділянка буде вирівняна і підготовлена до облаштування ще однієї стоянки у Борисполі.
Окрім цього, уже розроблено положення, згідно з яким, у місті серед операторів таксі буде проведено конкурс на користування певними стоянками. Іншими словами, буде визначено, на якій зупинці якого оператора буде стояти визначена кількість автівок. Швидше за все, це буде два-три місця, вигороджених дорожніми знаками, дорожньою розміткою та облаштованих інформаційними таблицями. Такі стоянки для автомобілів таксі будуть платними. Кошти будуть іти до місцевого бюджету для обслуговування цих стоянок. Та остаточне рішення щодо цього питання має прийняти сесія міської ради.

Юлія ЛИСИЦЯ

джерело: ВІСТІ

Оцени новость →
Просмотров: 559
Рейтинг: 0.0/0

Комментарии

avatar

Новости по теме

Новости партнеров