Декілька років громада Яготинського району висловлює категоричний протест проти будівни" />

ВойтиРеклама на сайте

рецепти від читачів

Київщині загрожує нашестя біженців

Новости в Борисполе

Декілька років громада Яготинського району висловлює категоричний протест проти будівництва пункту тимчасового перебування біженців із різних країн світу на базі незавершеної споруди гуртожитку медичного училища. Зрозуміти яготинців неважко, адже не треба пояснювати, які очікуються наслідки від такого, м’яко кажучи, непевного сусідства. Це і розповсюдження в районі різноманітних інфекційних хвороб, у тому числі венеричних та СНІДу, загроза збільшення кількості злочинів, порушення санітарного стану. Лихо неминуче перекинеться на сусідні райони, а там і на всю Київщину. Хто гарантує безпеку жителям? Який буде приклад для дітей? До речі, центр для біженців у Яготині мають розмістити поруч... з дитячим садком!
Інтереси Яготинської громади відстоюють депутати районної та міської рад, які вимагають негайно передати приміщення у комунальну власність міста для завершення будівництва і використання споруди як гуртожитку медучилища. Студенти нагально потребують житла, тому не можна допустити, щоб його у них відібрали. Народних обранців підтримують жителі та місцева влада.
Однак розв’язати цю проблему ой як не просто, адже проект будівництва вказаного пункту фінансувався за рахунок коштів міжнародних організацій. З Міністерства економіки України нещодавно надійшов лист-відповідь з відмовою передати до комунальної власності області, району чи міста зазначену проблемну споруду. Депутати відступати не збираються, запевняють, що доведуть незаконність перепрофілювання недобудованого гуртожитку. Вже надіслано лист на адресу начальника інспекції Державного архітектурно-будівельного контролю у Київській області з проханням здійснити об’єктивну перевірку. Стосовно факту самочинної діяльності певних осіб та суб’єктів (без дозволу міської ради на відведення землі та дозволу на будівництво) мають прийняти справедливе рішення органи прокуратури. Днями постійна депутатська комісія Яготинської районної ради з питань будівництва і комунальної власності ухвалила направити офіційні листи-звернення до Президента та Кабінету Міністрів України.
Яготинці сподіваються, що «згори» їх почують, порушників закону зупинять, а гуртожиток нарешті отримає справжнього господаря — молодь.

Лариса Товстенко

джерело: Вісті

Оцени новость →
Просмотров: 571
Рейтинг: 0.0/0

Комментарии

avatar

Новости по теме

Новости партнеров