ВойтиРеклама на сайте

рецепти від читачів

Киянин привіз зекам з Бориспільської виправної колонії наркотики

Криминал в Борисполе

Киянин привіз зекам з Бориспільської виправної колонії наркотики 7 травня біля огорожі Бориспільської виправної колонії в селі Мартусівка було затримано жителя міста Київ.

Під час перевірки, у нього в кишені шортів було виявлено та вилучено пачку з під цигарок, в середині якої знаходилися два пакети з білою порошкоподібною речовиною. За словами чоловіка - це метадон, який він намагався перекинути через огорожу колонії.

Зауважимо. Метадон - це синтетичний наркотик опійної групи, він виглядає як героїн. Якщо метадон порівнювати з героїном, то він значно дешевший і залежність від нього набагато більша. Наприклад, якщо від героїну синдром відміни («ломка») триває від 7 до 10 днів, то від метадону такий період триває від 30 днів і більше.

За інформацією Бориспільського МВ МВС України в Київській області

Киевлянин привез зэкам с Бориспольской исправительной колонии наркотики

7 мая у ограды Бориспольской исправительной колонии в селе Мартусовка был задержан житель города Киев.

При проверке, у него в кармане шорт было обнаружено и изъято пачку из-под сигарет, внутри которой находились два пакета с белым порошкообразным веществом. По словам мужчины - это метадон, который он пытался перебросить через забор колонии.

Заметим. Метадон - это синтетический наркотик опийной группы, он выглядит как героин. Если метадон сравнивать с героином, то он значительно дешевле и зависимость от него гораздо больше. Например, если от героина синдром отмены («ломка») длится от 7 до 10 дней, то от метадона такой период длится от 30 дней и более.

За информацией Бориспольского ГО МВД Украины в Киевской области

Бориспільської, наркотики, колонії, виправної, зекам, привіз, Киянин
Оцени новость →
Просмотров: 1431
Рейтинг: 5.0/1

Комментарии

avatar

Новости по теме

Новости партнеров