Злиденний бюджет, який отримав Бориспіль цього року, наклав свій відбиток на інтенсивні" />

ВойтиРеклама на сайте

рецепти від читачів

Хоч потроху, а діло робиться

Новости в Борисполе

Злиденний бюджет, який отримав Бориспіль цього року, наклав свій відбиток на інтенсивність робіт з благоустрою міста. Довелося із дуже проблемних питань обирати найбільш проблемні. Але життя триває і роботи проводяться, хоча їх помітно менше порівняно з минулим роком. Про найближчі перспективи бориспільського благоустрою розповідає перший заступник міського голови Микола Петрович Корнійчук.

Ех, дороги!
Ремонт доріг здійснюється винятково за кошти, які надходять від власників транспортних засобів.
Сьогодні таких робіт виконано майже на 1 млн 300 тис. грн, оплачено ж лише близько 1 млн грн.
На сьогодні Бориспіль має борг 200 тис. грн перед Броварською ШЕД-50. Не розрахувалося місто із приватним підприємцем Миколою Дмитровичем Маслом та із міським комунальним підприємством ЖРЕУ. Нині ремонт доріг довелося призупинити, адже у літній період власники транспортних засобів не поспішають сплачувати податки. Цей бюджетний кошик, як правило, краще наповнюється восени, ближче до кінця року, коли автовласникам потрібно проходити техогляд.
Але маємо і втішні новини. Ми провели всі необхідні розрахунки і отримали підтвердження Київської облдержадміністрації, про те, що Борисполю із державних коштів виділяють більше 4 млн. грн із обласного бюджету на поточний ремонт і утримання доріг міста.
Насамперед, вони будуть спрямовані на ремонт та утримання вулиці Київський Шлях, а також ремонт вулиці Привокзальної в напрямку комбікормового заводу та окружної дороги. Ремонтуватимуться вулиці Комуністична, Головатого (у напрямку вокзалу) та Радянська. Але отримає Бориспіль ці кошти тільки після того, як Київська ОДА проведе процедуру тендерних торгів. І, на жаль, ми не маємо гарантії того, що переможець тендеру зможе забезпечити високу якість виконання робіт.

Як у кишені пусто, то й тротуарів не густо
Дуже невеликі кошти місто змогло виділити на ремонт тротуарів. Продовжуватиметься капітальний ремонт тротуару на вулиці Ватутіна аж до вулиці Горького, розпочнеться будівництво тротуару на вулиці Котовського, де пішохідна зона зовсім не відділена від проїжджої частини. Коштів на це у міста цього року небагато. Щоб зробити тротуар на вулиці Котовського, необхідно 1 млн 200 тис. грн а ми маємо тільки 300 тис. От на ці кошти і буде зроблено 450-500 м тротуару, починаючи від вулиці Радянської. На 300 тис. грн буде прокладено доріжки на Книшовому цвинтарі.
Зараз практично готовий проект ремонту тротуарів і площі біля РАГСу. До Дня міста там планується облаштувати красиву площу, щоб молодятам приємно було на тій площі розпочинати спільний життєвий шлях. Передбачено і алейки, і тротуари, і лавочки, і зелену зону. Сподіваюся, знайдемо можливість найближчим часом допомогти відремонтувати приміщення і самого РАГСу...

Жива вода — дороге задоволення
Продовжується втілення в життя програми забезпечення бориспільців якісною питною водою.
Виділено кошти на облаштування двох нових джерел чистої води. Протягом найближчих двох тижнів буде проведено монтаж обладнання і запрацює джерело питної води на вулиці Привокзальній. А також, уже визначено місце для облаштування джерела питної води у селищі Дубечанське. Це не бювети у прямому значенні слова, але за якістю води вони нічим не поступаються. Адже проводиться доочистка нашої водопровідної води, добутої із глибини 150-300 метрів. Вартість обладнання для доочистки, розробленого Інститутом колоїдної хімії та хімії води, сягає 90 тис. грн на один бювет.

Ірина Голуб

джерело: Вісті

Оцени новость →
Просмотров: 558
Рейтинг: 0.0/0

Комментарии

avatar

Новости по теме

Новости партнеров