ВойтиРеклама на сайте

рецепти від читачів

Катерина Дерун – олімпійська надія Київщини

Новости спорта

Катерина Дерун – олімпійська надія Київщини З 14 по 26 серпня в Сінгапурі пройдуть перші в історії Юнацькі олімпійські ігри. Серед близько 3 600 атлетів 14-18 років з 205 країн світу на старти вийдуть і 55 українських юних олімпійців. Київську область будуть представляти п’ять юнаків і дівчат.

Дуже складний шлях пройшли вони для того, щоб представляти Україну на таких відповідальних стартах. Молоді спортсмени повинні були продемонструвати достойні результати на відбіркових змаганнях, які відбулись у Москві наприкінці травня цього року. До національної команди увійшли Катерина Дерун (Броварський район), Сергій Регеда (місто Вишневе), Ігор Лященко (місто Біла Церква), Аліна Гальченко (Баришівський район). Усі вони будуть брати участь у змаганнях з легкої атлетики. А киянин Юрій Іванов, який виступає за Київщину, – майстер академічного веслування. Всім юним спортсменам менше вісімнадцяти років.

Перед відльотом олімпійців автор поспілкувався з однією зі спортсменок — Катериною Дерун. Дівчина коротко розповіла про себе. Народилася вона у 1993 році в селищі Шликові Вінницької області, там вона і розпочала активні заняття спортом. З 12 років пробує сили в різних видах легкої атлетики. Поступово переходить до досить нелегкого виду – метання списа. На змаганнях у Білій Церкві її побачили тренери Броварського ВУФК Віктор і Валентина Римко, які і запросили перспективну спортсменку до Броварів на навчання. У 2006 році вона переїжджає сюди. Вже через півроку стає кандидатом у майстри спорту України, а через півтора – майстром спорту.

В цьому році закінчила 11-ий клас і продовжила навчання на першому курсі Національного університету фізичного виховання і спорту. Катя Дерун — переможниця і призерка багатьох національних і міжнародних змагань. На І Європейських олімпійських іграх у Москві вона посіла четверте місце. Незважаючи на хвилювання, бо вона вперше братиме участь у таких відповідальних стартах, обіцяє зробити все, щоб показати достойний результат.

10 серпня наша команда відлетіла до далекого Сінгапура.

Катерина Дерун, Київщина
Оцени новость →
Просмотров: 990
Рейтинг: 5.0/1

Комментарии

avatar
0
1 Спам
Молодец, Катя! Я из Шпикова, приятно за землячку:)
avatar

Новости по теме

Новости партнеров