ВойтиРеклама

рецепти від читачів

» » Юрко Нога помер у розквіті сил

Юрко Нога помер у розквіті сил

Криминал в Борисполе

Юрко Нога помер у розквіті сил Є люди, котрі йдуть недомірявши, не втіливши й половини своїх задумів та планів. Без них ми гостро відчуваємо пустку, котра настає одразу по відході, бо ж звикли думати, що насправді в такої людини ще все попереду, вона може щохвилини розпочати втілення задуманого і, врешті, здивувати себе і всіх здійсненим. Але потім трек зненацька обривається.

Поет Юрій Нога, котрий 10 квітня 2012 року раптово відійшов від нас у вічність у віці 38 років, встиг втілити, найперше, якраз ті свої плани, що стосувалися його багаторічної роботи у благодійному фонду «Смолоскип».

Юрій Нога — близька мешканцям Бориспільщини людина. Уродженець с. Глибоке, він все своє доросле життя присвятив боротьбі і становленню незалежності України. Вже далекого 1989 року Юрій, тоді 16-річний хлопець, став наймолодшим організатором Народного руху на Бориспільщини і Спілки незалежної молоді України.

Досліджував історію антибільшовицького повстання бориспільців 1920 року. Він брав участь у встановленні пам’ятних хрестів Чубинському, жертвам голодомору. Тоді ж вперше опинився у застінках КДБ. Спецслужби уже начебто незалежної України не полишили його без уваги і через 23 роки. В січні минулого року провели безцеремонний нахабний обшук у його бориспільській квартирі.

Звинуватили у тероризмі. Начебто він причетний до підриву пам’ятника Сталіну у Запоріжжі. Але службісти ніякого компромату так і не знайшли.

Хочешь узнавать новости Борисполя первым? — Подпишись на Telegram Движение Борисполя
Бориспіль, трагічний випадок, перекладач, поет, Юрій Нога, новини, Смолоскипа, куратор
Оцени новость →
Просмотров: 1969
Рейтинг: 5.0/4

Комментарии

avatar

Новости по теме

Новости партнеров