ВойтиРеклама на сайте

рецепти від читачів

Юні футболісти з Борисполя грали в Німеччині

Новости спорта

Юні футболісти з Борисполя грали в Німеччині Команда юнаків м. Бориспіль 2000-2001 р.н. повернулася з Німеччини і щорічного Міжнародного турніру по футболу, присвяченому дню католицької Пасхи, який проходив у м. Берлін з 6 по 8 квітня 2012 р. Участь у цих змаганнях брали такі знамениті футбольні школи, як «Ольбург» Данія, «Аякс» Голландія, «Цюріх» Швейцарія, «Сошо» Франція, «Полонія» Польща, «Герта», «Магдебург», «Гамбург» Німеччина та 2 українські команди — наша та «Голеадор» із Феодосії.

У підсумку змагань команда юних футболістів 2001 р.н. зайняла — 15 місце, а 2000 р.н. — 17 місце із 32 команд-учасниць. Усі команди були нагороджені кубками, медалями із символікою Брандебурзьких воріт.

Керівником нашої делегації був депутат міської ради, директор Центру спорту М.П.Костянець. Команду очолював тренер Віктор Миколайович Гайдук, допомагав тренер на громадських засадах Володимир Миколайович Гайдук.

Батьки юних футболістів вдячні за те, що діти побували в Берліні, побачили місто, змогли отримати новий спортивний досвід, порівняти власний рівень підготовки і однолітків з інших країн.

Вісті

Вісті, Бориспіль, юні футболісти, спорт, новини
Оцени новость →
Просмотров: 791
Рейтинг: 5.0/1

Комментарии

avatar

Новости по теме

Новости партнеров