ВойтиРеклама на сайте

рецепти від читачів

Юні бориспільські футболісти другі в Іспанії

Новости спорта

Юні бориспільські футболісти другі в Іспанії Вихованці тренера Віктора Гайдука 2000-2001 р.н. в першому колі чемпіонату Київської області здобули в 5-ти матчах 5 перемог. Потім вирушили на міжнародний турнір до Іспанії, до міста Калелла, що в 40 км від Барселони. Його проводить німецька спортивна компанія «КОММ МІТ-Адідас Інтернаціонал». У цих змаганнях взяли участь 12 команд із Європи. Їх розділили на 2 групи по 6 команд. Здобувши у своїй групі перемоги над усіма командами-суперницями: з Іспанії, Німеччини, Норвегії, Австрії та Фінляндії — наша команда зустрілась у фіналі з переможцем другої групи — командою Академії «Нева» з Санкт-Петербурга. Боротьба була запеклою. Програючи перший тайм 0:1, наша команда знайшла в собі сили і зрівняла рахунок. Гол забив капітан Загородній Артур. Однак за 2 хвилини до кінця матчу фатальний рикошет зі штрафного привів нашу команду до поразки. В результаті юні бориспільські спортсмени посіли 2-ге місце і були нагороджені кубком та медалями.

Ось склад команди: Загородній Артур, Пурденко Ян, Нагорний Вадим, Приходько Данило, Гончаренко Владислав, Серветніков Богдан, Кравчук Максим, Михальчук Олексій, Невядомський Семен, Глушенко Микола, Селіванов Ян, Ілюшкін Антон, Єрошкін Артур, Кононенко Євген, Задніпряний Артем, Оганесян Ерік, Дроздов Ілля, Чижик Михайло, Кульша Олег, Шостак Артем, Колядич Максим, Пономаренко Нікіта.

Окрім змагань, юні футболісти провели екскурсію Мюнхеном. Прибувши до Іспанії, розташувавшись у готелі «Олімпік», що в 100 метрах від моря, учасники команди купались у Середземному морі та басейнах готелю. Також провели екскурсії в райони Іспанії та Каталонії, відвідали стадіон «Камп Ноу» та найбільший акваріум у Європі.

Прибувши додому, команда здобула чергову перемогу в чемпіонаті області, в гостях перемігши команду ДЮСШ «Буча».

Автор: Вікторія ПОЛЯКОВА, Газета «ВІСТІ»