ВойтиРеклама на сайте

рецепти від читачів

Янукович все ж таки відправив Азарова у відставку

Общество

Янукович все ж таки відправив Азарова у відставку Прес-служба президента повідомила що, сьогодні 3 грудня 2012 року, напередодні новорічних свят, Микола Янович Азаров написав заяву про своє звільнення з посади, згідно із цією заявою, Віктор Янукович вирішив прийняти відставку Прем'єр-міністра. За Миколою Яновичем у відставку також відправився весь склад уряду.

Оскільки згідно Конституції України відставка Прем'єр-міністра веде за собою звільнення всього складу Кабінету Міністрів, Президент прийняв також відставку всього Уряду.

Незважаючи на це, Віктор Янукович, доручив Кабінету Міністрів продовжувати виконувати свої повноваження до початку роботи новосформованого Уряду.

Також Микола Азаров подав президентові заяви про звільнення міністрів, обраних депутатами Верховної Ради.

Окрім самого Миколи Азарова і Сергія Тігіпка, заяви на звільнення з посад подали віце-прем'єр, міністр інфраструктури Колесніков, також міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Анатолій Близнюк, голова Міністерства Юстицій Олександра Лавриновича та міністр освіти і науки, молоді та спорту Дмитро Табачник.
Слід зазначити те що, призначення на посаду Прем'єр-міністра України здійснюється тільки Президентом країни за згодою більше ніж половини від конституційного складу Верховної Ради.

Азарова, Янукович, відставку, відправив, таки
Оцени новость →
Просмотров: 931
Рейтинг: 5.0/1

Комментарии

avatar
0
1 Спам
Ты, кто такой? Давай, до свидания !!!!
avatar

Новости по теме

Новости партнеров