І так місцями «недосконалий», благоустрій міста псують обгороджені парканами земельні д" />

ВойтиРеклама на сайте

рецепти від читачів

Якщо земля крутих, то й прибирати не треба?

Новости в Борисполе

І так місцями «недосконалий», благоустрій міста псують обгороджені парканами земельні ділянки, зарослі бур’янами. Розпорошені вони по всьому місту і кожному мікрорайону окремо псують репутацію затишного і охайного району Борисполя. Ще б пак! Із такими заростями, що визирають із усіх дірок паркану, а іноді і є вищими за сам паркан, ніхто «відмінно» за благоустрій мікрорайону (та і всього міста) не поставить.
Про земельну ділянку одного із крутих, що розташована впритул до території ЗОШ №1, «Вісті» неодноразово писали, але віз і нині там. Ще одна — через дорогу до комунального підприємства «Бориспіль-Пантус». Теж недалеко від школи. І теж постійно збирає у себе наркоманів та алкоголіків (про що свідчать пляшки і шприци, розкидані на ній). А паркан, яким вона обгороджена, просто розкіш для наклеювачів оголошень і непочатий край роботи для відділу з благоустрою.
Та упродовж тривалого періоду на цій території не було скошено бур’яни. Чи ж зрушиться справа із місця хоча б напередодні Дня міста? Чи, як це земля крутого, то і прибирати її не треба?

Юлія ЛИСИЦЯ
Фото автора

джерело: Вісті

Оцени новость →
Просмотров: 544
Рейтинг: 0.0/0

Комментарии

avatar

Новости по теме

Новости партнеров