Минулого тижня голова Київської облдержадміністрації Анатолій Йосипович Присяжнюк, " />

ВойтиРеклама на сайте

рецепти від читачів

Як голова Київської облдержадміністрації Борисполем «гуляв»

Новости в Борисполе

Минулого тижня голова Київської облдержадміністрації Анатолій Йосипович Присяжнюк, маючи в запасі годину часу до літака, вирішив пройтися вулицями Борисполя. Поспілкувався з жителями на вулицях, був приємно здивований, що майже всі співрозмовники добре знають і міського голову Анатолія Федорчука, і про його діяльність. Зацікавив гостя також інформаційно-довідковий центр у фойє міської ради, послуги, які він мав змогу там отримати. Щоправда, його швидко було «викрито» але позитивне враження він устиг скласти. Саме тому і було прийнято рішення провести у Борисполі навчальний семінар для голів райдержадміністрацій та міських голів Київської області «Надання якісних муніципальних послуг — Конституційний обов’язок дієздатної влади». Семінар відбувся 29 червня у конференцзалі ТОВ «Фармекс Груп» (колишнє приміщення «MaxWell»).
До Борисполя приїхало близько 200 гостей. Підприємства, організації та навчальні заклади міста скористалися нагодою продемонструвати свої досягнення і організували у залі невелику виставку.
Інформація про досвід роботи і здобутки Борисполя в плані розвитку та надання послуг населенню супроводжувалась тихими зауваженнями з місць, що, мовляв, у Борисполя вигідне географічне положення і сюди більш охоче ідуть інвестори. Але відомо, що це тільки одна зі складових інвестиційної привабливості регіону. Чи не найважливішою є атмосфера, створена для людей, які там живуть і працюють. Саме цим досвідом і ділився Бориспіль із гостями. Не просто так діяльність дозвільного центру Борисполя є найефективнішою в усій Київській області.
Одним із питань на семінарі була координація дій міських та районних влад із усіма службами, від яких залежить, щоб громадяни могли оперативно вирішувати питання створення чи закриття підприємств, якомога швидше отримати свої акти на землю. Під «прицілом» опинилися земельні ресурси, бюро земельного кадастру, санітарно-епідеміологічні та екологічні служби. Вислуховуючи коментарі міських голів щодо якості співпраці міста із цими службами, які, за законом, міській владі не підлеглі, Анатолій Йосипович питання вирішував круто і з плеча: у кого голови з посад летіли, хто відправлявся на переатестацію, а хто відбувся просто легким переляком. Анатолій Йосипович запевнив, що він змусить працювати кожного на своєму робочому місці.
Завершився візит гостей знайомством із бюветом, розташованим біля казначейства, та відвідуванням Меморіального комплексу на Книшовому кладовищі.
Хочеться сподіватися, що таке знайомство з Борисполем буде не лише прикладом для інших регіонів Київщини, але дасть змогу зрозуміти обласному керівництву, що наше місто має право жити на зароблені ним гроші, а не виживати за копійки, які йому залишають після всіх вилучень.

Ірина Костенко

джерело: Вісті

Оцени новость →
Просмотров: 652
Рейтинг: 0.0/0

Комментарии

avatar

Новости по теме

Новости партнеров