ВойтиРеклама на сайте

рецепти від читачів

Як доїхати до Сеньківки

Новости в Борисполе

Як доїхати до Сеньківки Питання транспортного забезпечення селян неодноразово піднімалося на сторінках газети "Вісті". Та мешканці Бориспільщини продовжують скаржитися, що вкотре не приїхав автобус, маршрутки переповнені або нерівномірний графік їх курсування, водії не беруть пільговиків...

Автобуси підприємства «Автосервіс» обслуговують рейси до Сеньківської сільської ради. А це шість сіл: Перегуди, Андріївка, Горобіївка, Григорівка, Велика Стариця, Сеньківка. Проте, за день здійснюють лише 6 рейсів, тому нерідко люди просто не вміщаються до транспортного засобу. Особливо складно добратися на роботу до райцентру і ввечері додому. Та й то, обурюються сеньківці, маршрут починається не з найбільшого населеного пункту Сеньківки, а з Перегудів. Тоді, коли основна частина людей їде саме до Сеньківки. Тож і змушені пасажири у переповненому автобусі кататися по колу, ніби здійснюють екскурсію навколишніми селами. Раніше, розповідають, було 12 рейсів, які їздили за двома маршрутами і всім було зручно.

Окрім того, до маршруток водії беруть не більше двох пільговиків. Як, скажіть, ці два місця можна розділити між мешканцями шести населених пунктів?

Зверталися мешканці цих сіл і до перевізників, і до районного керівництва, і до сільського голови — та все марно. Тож, можливо, їхні вимоги високопосадовці прочитають на сторінках газети і все ж таки вирішать проблему нормального транспортного забезпечення пасажирів шести сіл у пристоличному районі.

Бориспіль, Транспорт, новини, Сеньківка
Оцени новость →
Просмотров: 2490
Рейтинг: 5.0/2

Комментарии

avatar

Новости по теме

Новости партнеров