ВойтиРеклама на сайте

рецепти від читачів

Як депутати подавали на ковзанку

Новости в Борисполе

Неординарним стало звернення бориспільця Олександра Перегуди із трибуни сесійної зали на черговому засіданні сесії до депутатів. Цього чоловіка знають завдяки ковзанці, яку він за «Смаком» у центрі заливає для діток ось уже близько семи років підряд.

Отож, попросивши слова, пан Олександр здивував усіх тим, що, окрім словесного прохання фінансово допомогти йому підтримувати цю ковзанку і бажання дітей гратися на ній, він пішов поміж депутатськими рядами зі словами «Допоможіть, хто скількома гривнями може»… із капелюхом.

Спочатку спантеличені народні обранці Борисполя не знали, як реагувати на таку витівку небайдужого до дозвілля дітей бориспільця. Ну а потім під прицілом теле- та фотокамер до капелюха посипалися гроші. Звичайно ж, що не по дві чи п’ять гривень.

У такий спосіб Олександр Перегуда назбирав на ковзани та ключки для хокею 2254,00 грн. Добре, що на добру справу. От тільки б сесійний зал після цього випадку не перетворився на хату-прохальню…

Оцени новость →
Просмотров: 647
Рейтинг: 5.0/1

Комментарии

avatar
0
2 Спам
В Барышпале, это нормально. А говорят, что суржик победим.
avatar
0
1 Спам
Воистину не перестаю удивляться мощи украинского языка - "хата - прохальня" Что это? Как это пересвести на вражеский? "Изба-попрошайка" чтоли?
avatar

Новости по теме

Новости партнеров