ВойтиРеклама на сайте

рецепти від читачів

Яготинщину очистили від небезпечних отрутохімікатів

Новости в районе

Яготинщину очистили від небезпечних отрутохімікатів Останні тонни пестицидів, які зберігалися на території Яготинського району, були вивезені. Спеціальна бригада з Києва завантажила отруту у герметичні діжки з надміцного пластику, згодом їх відправлять на утилізацію до Франції.

Проблема непридатних до використання хімічних засобів захисту рослин в Україні, і в Яготинському районі зокрема, не мала належного вирішення понад 30 років. Ці токсичні відходи небезпечні для здоров’я населення і загрожують довкіллю, перш за все, тому, що незадовільні умови їх зберігання.

Загалом їх у районі зберігалось 60,1 т. Починаючи з 2008 року, були підготовлені та направлені численні запити щодо виділення коштів з Державного фонду охорони навколишнього природного середовища, адже на вищевказані цілі фінансів місцевих та районного бюджетів не вистачало. Врешті-решт клопотання дали свій позитивний довгоочікуваний результат.

Зазначимо, що сьогодні в Україні не існує спеціальних споруд та обладнання для безпечного спалювання пестицидів, тому їх відправляють на утилізацію до Франції. Вартість утилізації 1 тонни непридатних до використання хімічних засобів захисту рослин складає 22,5 тисячі гривень.

Валерій ГІРЧЕНКО, Вісті

ліквідація, отрутохімікати, Яготин
Оцени новость →
Просмотров: 646
Рейтинг: 5.0/2

Комментарии

avatar

Новости по теме

Новости партнеров