ВойтиРеклама на сайте

рецепти від читачів

Яготинець фінішував другим на етапі Кубка світу

Новости спорта

Яготинець фінішував другим на етапі Кубка світу Яготинщина здавна славилася своїми спортивними традиціями. Скажімо, Світлана Осауленко підготувала легкоатлеток Людмилу Йосипенко та Олену Бурковську, які вдало виступали у складі дорослої збірної України на останньому чемпіонаті світу. Вихованець яготинського футболу Микита Бурда став гравцем молодіжного складу київського «Динамо». Значні успіхи має вихованка Віктора Семперовича – дзюдоїстка Світлана Ярьомка. І от новий успіх представника Яготинського краю на престижних змаганнях! На етапі Кубка світу з «Ралі Фараонів» команда Sixt Ukraine, до якої входить яготинський механік Володимир Мохнатко (на фото), фінішувала на 2 місці в абсолюті і на першому місці у своїй категорії Т1.1 (автомобілі суперпродакшн з бензиновим двигуном).

Зазначимо, вперше українська команда потрапила на призові місця на етапі Кубка світу з ралі-рейдів.

Всього в змаганнях взяли участь: 76 мотоквадів, 26 автомобілів і вантажівок, 9 учасників ралі-рейдів з 21 країни.

За шість етапів ралісти пройшли 2600-кілометровий маршрут, з яких 2250 км були в заліку.

Автор: Валерій ГІРЧЕНКО
джерело: Вісті

Яготин, Світлана Ярьомка, Микита Бурда, Кубок світу, Олена Бурковська, Людмила Йосипенко, Світлана Осауленко