ВойтиРеклама на сайте

рецепти від читачів

Іногороднім в'їхати до Києва на своїх авто не вийде

Общество

Іногороднім в'їхати до Києва на своїх авто не вийде Мерія почала боротися з пробками. У наступному році КП "Київпарксервіс" побудує кілька багатоповерхових паркінгів у центрі і великих розв'язках. А також "перехоплюючі" паркінги біля станцій метро, які знаходяться недалеко від в'їздів до міста.

Для семи "легких" паркінгів в загальній складності на три тисячі машиномісць вже визначили місця: одноповерховий підземний на Хрещатику, 25, багатоповерхові надземні на просп. Глушкова, 31-59, просп. Палладіна, 23, перетині вул. Святошинської та проспекту Перемоги, проспекті Перемоги, 84-а, вул. Пушкінській, 34-б, Броварському проспекті біля станції метро "Лісова".

"Ціни на паркомісця поки не встановлені. Зараз проекти тільки на стадії узгодження. На кожну таку паркування потрібно до 280 погоджень. Ми поки що все їх не отримали. Проблемним, зокрема, залишається паркінг на Хрещатику, 25", - розповіла начальник КП Олена Поліщук . За її словами, всі паркінги будуть будувати приватні компанії. "Ми подали наші пропозиції на інвестконкурси. Вже є бажаючі за них взятися", - сказала вона.

ДЛЯ ІНОГОРОДНІХ. Крім того, на деяких в'їздах у місто побудують "перехоплюючі" паркінги, в яких іногородні водії будуть залишати транспорт і добиратися до Києва на громадському транспорті. Такі паркінги з'являться біля станцій метро "Червоний Хутір", "Сирець", "Гідропарк", "Видубичі", "Героїв Дніпра" і на Великій Кільцевій дорозі. Біля "Сирця" вже є такий паркінг - звичайна майданчик, обнесена сіткою. Влада обіцяє, що ціни на паркування будуть нижче, ніж у місті, приблизно, 4-5 грн. на годину.

Оцени новость →
Просмотров: 743
Рейтинг: 5.0/1

Комментарии

avatar
1
1 Спам
А это добровольно или принудительно?
avatar

Новости по теме

Новости партнеров