ВойтиРеклама на сайте

рецепти від читачів

Ініціативу Бориспільського районного партійного керівництва підтримала громада сіл Воронькова та Жовтневого

Новости в районе

З ініціативи районної партійної організації Вороньківська рада первинних партійних організацій Партії регіонів на чолі з її головою Ігорем Заборним оголосила проведення суботника з благоустрою села «За чисте довкілля».

Біля сільської ради вже о 9.00 зібралося чимало ентузіастів – депутати, працівники сільської ради, працівники дитячого садочка у повному складі та інші представники сільської інтелігенції. А напередодні колектив Вороньківської ЗОШ прибрав майже два гектари місцевого парку.

Традиційно свято праці розпочалося з експрес-мітингу, в ході якого Ігор Заборний, Валентина Швець, зав. громадською приймальнею та депутат районної ради Володимир Аврамчук привітали всіх з цією подією, окреслили завдання.

Депутат Вороньківської сільської ради, член первинної партійної організації ПР с. Жовтневе Валентина Меленевська повідомила, що люди з великим задоволенням сприйняли пропозицію попрацювати на благо рідних сіл, адже це також зайвий привід поспілкуватися на свіжому повітрі, обмінятися новинами, помилуватися прекрасними весняними краєвидами...

Керівництво ВАТ «Дніпровське», ЖКК «Вороньків» та місцеві підприємці прислали прибиральну та вантажну техніку, трактори, екскаватори, автобус. Дружно розпочавши роботу, до обіду вже встигли очистити близько 10 км доріг, 10 га лісу між Вороньковом і Жовтневим, територію навколо озера в с. Жовтневе, ліквідували чотири стихійних сміттєзвалища.

Як зазначив Володимир Аврамчук, голова однієї з первинних організацій села, такі акції стануть доброю традицією і в інших селах району. Адже вони згуртовують людей, а молодь завжди підтримає добрі і корисні справи своїх наставників.

Оцени новость →
Просмотров: 550
Рейтинг: 5.0/1

Комментарии

avatar

Новости по теме

Новости партнеров