ВойтиРеклама на сайте

рецепти від читачів

Інформують правоохоронці - Яготин

Криминал в Борисполе

Інформують правоохоронці - Яготин Спокусився автомобілем. Того літнього дня мешканець Яготина гр. А. вирішив полагодити своє авто. Отож десь о 17-й годині під’їхав разом з дружиною до подвір’я майстра. Не чекаючи ніякої пригоди, обоє вийшли з машини. Цим моментом скористався 32-річний гр. Л., що якраз проходив мимо. Побачивши через відкриті дверцята, що ключі на місці, заскочив на сидіння і дав газу. Але далеко не заїхав — зупинили правоохоронці. Тепер гр. Л. знаходиться під вартою, йому пред’явлено обвинувачення за двома статтями — незаконне заволодіння транспортним засобом та крадіжка грошей, які він привласнив у чужій машині.

З вилами на домочадців
Бувають такі чоловіки, що родині від нього ні допомоги, ні поради, він щедрий лише на пекельні домашні розбірки. Саме так можна характеризувати жителя Яготина гр. П. За все своє життя він ніде не працював. Зате про випивку не забував. Пиячив і бив дружину. Важко повірити, але вона, шанована в місті людина, довгі роки терпіла знущання і не хотіла скаржитися. Але такий час настав. У свої 62 роки чоловік не набрався розуму, не заспокоївся, а навпаки ще більше розійшовся. Нещодавно в стані алкогольного сп’яніння кинувся на дружину з вилами, вона ледве втекла. Сини почали заступатися за матір, але і вони побачили перед собою гостряки вил. Гр. Л. пред’явлено звинувачення.

Оце так охоронець!
Охоронці тваринницької ферми у с. Черняхівка зателефонували до міліції, повідомивши, що недалеко від свого підзвітного об’єкта вони затримали злодія. На превеликий подив, ним виявився не хто інший, як старший охоронець гр. Л. Він поцупив 4 мішки дерті, призначеної на корм худобі. Оце так охоронець!

За матеріалами Яготинського РВ ГУ МВС України в Київській області

Інформують правоохоронці, Яготин
Оцени новость →
Просмотров: 724
Рейтинг: 5.0/1

Комментарии

avatar

Новости по теме

Новости партнеров