ВойтиРеклама на сайте

рецепти від читачів

Інформація про роботу житлово-комунального господарства міста Борисполя з 14.02.2011 по 18.02.2011

Новости в Борисполе

У звітному періоді комунальні підприємства міста забезпечували безперебійне надання житлово-комунальних послуг населенню міста та суб’єктам підприємницької діяльності.

Благоустрій

1. Утримуються в належному стані дороги, тротуари, прибудинкові території біля житлових будинків, центральна площа та міський парк культури і відпочинку.

Робота народногосподарського комплексу міста у зимовий період

1. КПТМ «Бориспільтепломережа» проводить роботу з населенням та суб’єктами підприємницької діяльності щодо своєчасної сплати коштів за послуги теплопостачання;
2. У м. Борисполі опалюються загальноосвітні школи, дитячі заклади та житлові будинки.
Тендерні закупівлі послуг

15 лютого 2011 року відбулися конкурсні торги щодо:
- закупівлі послуг з санітарного оброблення та аналогічних послуг (замітання вулиць, прибирання снігу; посипання сіллю, піском доріг і тротуарів; чищення доріг і громадських місць та інші послуги);
- закупівлі послуг з садіння та догляду за декоративними насадженнями (облаштування газонів, парків, кладовищ та догляд за ними; садіння, підрізання, обрізання дерев, декоративних рослин та догляд за ними та інші послуги).
Передача нежитлових приміщень в оренду

14 лютого 2011 року відбувся конкурс на право укладання договору оренди індивідуально визначеного нерухомого майна комунальної власності територіальної громади м. Борисполя. У конкурсі взяли участь 11 учасників, переможцями стали 9 учасників.

джерело: Офіційний сайт Бориспільської міської ради

Оцени новость →
Просмотров: 565
Рейтинг: 5.0/1

Комментарии

avatar

Новости по теме

Новости партнеров