Уже вдруге у Борисполі пройшли регіональні відкриті змагання із авіамодельного спорту н" />

ВойтиРеклама на сайте

рецепти від читачів

Іду на «ви»

Новости в Борисполе

Уже вдруге у Борисполі пройшли регіональні відкриті змагання із авіамодельного спорту на кубок міста за спонсорської допомоги ГО «Фронт змін».
Цифри красномовно свідчать про популярність турніру, оскільки на змагання приїхало 24 команди з Київщини, Черкас, Вінниці, Хмельницького, Києва, Запоріжжя, Мукачевого, а також зі столиці Білорусі — Мінська. Було проведено 206 боїв. У змаганнях за кубок Борисполя брали участь від п’ятиразового чемпіона світу з авіамодельного спорту заслуженого майстра спорту Станіслава Чорного до юних початківців. Видовище повітряного бою настільки захоплююче і швидкоплинне, що не можна відірвати очей від цього дійства. Привернув увагу вболівальників виступ чемпіона України серед юніорів, нашого земляка, вихованця авіамодельного гуртка центру технічної творчості «Евріка», Владислава Радіонова. Він вступив у двобій з чемпіоном світу Станіславом Чорним. Причому поєдинок відбувся після виступу Владислава у змаганні юніорів. Практично між двома боями не було жодної вільної хвилини перерви. Наш Владислав проводив бій із супердосвідченим Станіславом Чорним на рівних, причому модель останнього першим збив Владислав. Та трапилося недоречна технічна помилка. У запасної моделі Владислава переплуталися троси, а тому результати двобою анулювалися. Але головне в тому, що Владислав помірявся силами, вмінням, витримкою з самим чемпіоном світу. Здається, такого напруженого поєдинку між досвідом, майстерністю та пристрастю юного чемпіона на цьому змаганні не було. У двох номінаціях Владислав Радіонов посів лише друге місце, але це говорить про те, що потенціал у нього є і дуже значний. Трохи б більше йому організованості і витримки. Серед переможців — Станіслав Чорний (Київ), Вадим Блажчук (Чернігів), Анастасія Стебницька (Чернівці).
Акцент
Не секрет, що авіамоделювання у Борисполі останнім часом отримало поштовх для розвитку і популяризації саме завдяки ГО «Фронт змін». Молоді і завзяті члени цієї громадської організації не тільки активно беруться за будь-яку справу, а й показують непогані результати. Один із прикладів стосується авіамоделювання: гурток при ЦТТ «Еврика» успішно розвивається, проводяться змагання, а у місті більше дітлахів зацікавилося цим видом спорту.
Ось так і з цими регіональними відкритими змаганнями: захід пройшов на високому рівні, адже до його проведення та організації був причетний «Фронт змін», який, як відомо, – за здорове і перспективне майбутнє. «Це красиве авіамодельне шоу відбулося за нашої спонсорської допомоги, — повідомив координатор громадської організації «Фронт змін» Денис Шарапов. — Ми не лише матеріально підтримуємо авіамодельний спорт, але і популяризуємо його. Тож сподіваюся, що наша підтримка принесе гарні результати, і Бориспіль ще більше буде пишатися здобутками своїх молодих авіаконструкторів».

Віктор Співак
Фото автора

джерело: Вісті

Оцени новость →
Просмотров: 588
Рейтинг: 0.0/0

Комментарии

avatar

Новости по теме

Новости партнеров