Коли дивишся, як бориспільська влада з не надто великим успіхом " />
ВойтиРеклама на сайте

рецепти від читачів

І знову про оголошення

Новости в БорисполеКоли дивишся, як бориспільська влада з не надто великим успіхом бореться із розклеювачами оголошень на стовпах і парканах, знову і знову пригадуєш стару мудру приказку: «Проти лома — немає прийому, окрім такого самого іншого лома»…
Зрозуміло, що найбільшою проблемою для вирішення цього питання є наше недосконале законодавство. Нонсенс у тому, що простіше знайти і навіть оштрафувати порушника, ніж змусити його зняти наклеєні ним оголошення. Практика показала, що найефективнішим способом боротьби з оголошеннями, наклеєними у незаконних місцях, на сьогодні є тільки один — зривати їх відразу після того, як вони були приклеєні.
Якось, дорогою на роботу, стала свідком того, як молодий чоловік клеїв на паркані оголошення біля кафе «Маріанна». На зауваження, що для цього у місті існує достатня кількість дощок для оголошень, відреагував досить агресивно. Його не зупинило навіть те, що я при ньому зірвала щойно наклеєні ним папірці. Зроблене мною фото процесу наклеювання тільки посилило агресію. Пристрасне бажання молодика продовжити клеїти зупинив чоловік, який сидів на лавці і, схоже, не відразу зрозумів, чому виникла суперечка. Він активно підтримав мою позицію. З’ясувалося, що розклеювальник був із напарницею, і вони визнали за краще сісти у маршрутку та поїхати.
Іншого разу застала жінку, яка розклеювала оголошення на стовпах.
— Ви отримуєте задоволення, коли засмічуєте рідне місто? — запитала її.
Ні запитання, ні «фотосесія» жінці не сподобались.
— Мене найняли розклеювати оголошення. Скажу хазяїну, що мені заборонили.
От тільки так і не відповіла, чи то хазяїн доручив їй клеїти оголошення на стовпах, а не у спеціально відведених місцях, чи це була її власна ідея.
У Борисполі прийняті Правила благоустрою. Невже так важко зобов’язати підприємців та підприємства контролювати, щоб не було оголошень у зоні їхньої відповідальності? Адже Правила благоустрою надають міським службам такі повноваження. Інше питання, чи використовується такий метод впливу? Бо іноді складається враження, що найбільш активно борються із засиллям папірців на парканах звичайні жителі міста, використовуючи метод «альтернативного лома».
Неодноразово доводилося дзвонити за вказаними на оголошеннях телефонами. Дехто кидає трубку, дехто просить вибачення, обіцяє виправитися. Не вважаю, що беру на себе чужі обов’язки. Просто ми з вами, жителі міста, повинні допомагати міській владі боротися із непорядком, а не повністю підміняти роботу її служб. А сьогодні, схоже, так і відбувається...
Якщо міська влада зуміє організувати спільний фронт боротьби із паперовим нашестям і ефективно очолить його, а ще долучить до цієї справи учнівську молодь, якій небайдуже обличчя нашого міста, то цілком реально зробити Бориспіль містом без оголошень на стовпах і парканах.

Ірина Костенко
фото автора
джерело: Вісті

Оцени новость →
Просмотров: 584
Рейтинг: 0.0/0

Комментарии

avatar

Новости по теме

Новости партнеров