ВойтиРеклама на сайте

рецепти від читачів

Громадський «лягушатник»

Новости в Борисполе

Так пишно і помпезно відбулася презентація народу водоспаду, що біля Альтанки закоханих, і так швидко ця помпезність зникла. Трохи порадував він мешканців і гостей міста, а потім зупинив роботу.

І ось уже близько місяця дивує своєю занедбаністю цей водоспад: кучерява верба на його схилі давно вже всохла, вода не струменить, підсвітка згасла. Тепер єдине, чим можуть «милуватися» відпочивальники у парку, це синя клейонка на дні водоспаду, потрощене і покороблене його дно і жаби – у вечірню пору. Тому і назвав народ його «лягушатник»: як тільки спаде спека, до нього сповзаються великі і маленькі ропухи на свої жаб’ячі зібрання.

А віднедавна взяли моду там гратися дітлахи, витоптуючи траву та спускаючись зі схилів водоспаду. А собаки, рятуючись від спеки, понаривали там нори та спотворили зелене покриття, що обрамлює водоспад. За цим усім спостерігають перехожі.

Усім є діло до цього водоспаду. Окрім тих, хто повинен слідкувати за його роботою і достойним виглядом, адже зараз він лише псує загальне враження від парку.

Хочешь узнавать новости Борисполя первым? — Подпишись на Telegram Движение Борисполя
Оцени новость →
Просмотров: 629
Рейтинг: 5.0/1

Комментарии

avatar

Новости по теме

Новости партнеров