Тема галасливої акції із плакатами та прибиранням снігу особами невідомого місця пр" />

ВойтиРеклама на сайте

рецепти від читачів

Громадська рада чи трибуна для піару депутатів?

Новости в Борисполе

Тема галасливої акції із плакатами та прибиранням снігу особами невідомого місця проживання, завдяки якій Бориспіль пропіарили по всій Україні, знайшла своє продовження на засіданні Громадської ради міста Борисполя, яке відбулося 24 лютого. Перше питання, яке передбачало інформування учасників зібрання про результати виборів Президента у місті Борисполі, перетворилося на піар-акцію депутатів міської ради. Дуже вже хотілося їм з’ясувати, чи повинні відбуватися подібні акції і надалі.
Якщо б депутати поцікавилися думкою людей з цього приводу, то дізналися б, що жителям не важливо, хто прибирав той сніг під ногами. Зробили — і слава Богу, навіть якщо роботи — мізер, а крику — щоб і за околицею чути. Коли прийде час обирати, люди судитимуть за справами, а не за тим, хто кого голосніше вилає.
Прикро, що депутати дуже хотіли бути почутими, але самі слухати не хотіли. Коли дійшла черга слухати тих представників Громадської ради, для яких це зібрання є єдиною можливістю висловити свою позицію, депутатів у залі майже не залишилось.
А людей цікавила не політика, а нагальні проблеми життя міста. Так, обговорюючи проблеми роботи міських комунальних служб під час зимової негоди, люди висували конкретні пропозиції, які допоможуть ефективніше діяти у подібних ситуаціях. Наприклад, від представників вуличних комітетів прозвучала пропозиція активно залучати органи самоорганізації населення. Хто краще, ніж жителі вулиці, може проконтролювати, наскільки ефективно попрацювала на цій вулиці снігоприбиральна техніка? Кого, як не жителів мікрорайону, можна запросити до спільного прибирання у недоступних для техніки місцях? Але щоб встановити такий зворотний зв’язок, потрібно і механізми відпрацювати, і щоб люди були впевнені, що до них звертаються за допомогою, не прагнуть використати «на шару».
Як реально організувати таку співпрацю? Про це на останньому засіданні Громадської ради поговорити не вдалося. Часу не вистачило. І виникають побоювання, що із наближенням наступних виборів часу на обговорення конкретних ідей та пропозицій від громади може залишатися все менше.
У битві зі снігопадом місто виявилося не на висоті. Попереду — місячник благоустрою. Чи не перетвориться його підготовка та проведення на черговий піар депутатів?

Ірина Голуб

Источник

Оцени новость →
Просмотров: 611
Рейтинг: 0.0/0

Комментарии

avatar
0
2 Спам
выросту и пойду в депутаты, наведу порядок.
avatar
-1
1 Спам
Рзвернула власть шумиху! Судьи кто? Кто судить будет за бардак и срач на улицах? Мер с его командой? Они насудят. Влепили по одному месту исполкому и поделом, убирать начали. Местные по голове "задовбалы" или нет, главное результат появился, Депутаты правильно сказали - 1. Знаете кто организовал "лопатную" акцию называйте имя! 2. Не будет власть оценивать акции протеста и точка.
avatar

Новости по теме

Новости партнеров