Прямо біля будинку на вулиці Шевченка, 4а, знаходиться «Районна лабораторія державної в" />

ВойтиРеклама на сайте

рецепти від читачів

Головне — нажива, або Бідні овечки

Новости в Борисполе

Прямо біля будинку на вулиці Шевченка, 4а, знаходиться «Районна лабораторія державної ветеринарної медицини». Ця установа широко відома на Броварщині. Останнім часом там можна було спостерігати не досить звичну картину — в теплу пору року на подвір’ї мирно прогулювались дві овечки, які стали улюбленицями всіх мешканців навколишніх будинків. Діти часто приходять сюди, щоб подивитись на них і підгодувати хто чим зможе. Їх підстригли, і тому вони мають досить кумедний вигляд.
Нещодавно там з’явились дивні люди, які ходили подвір’ям цієї установи, вивчаючи все навколо. Як вдалося дізнатися зацікавленим громадянам з джерел цієї організації, на прекрасний зелений дворик накинули око впливові і дуже нахабні люди, які вирішили відібрати, викупити цю територію будь-якими законними і незаконними способами. Підсумок такий: лабораторія разом з усіма речами, овечками, півнями та іншою живністю, яка всіх радувала, вже готується до переїзду. Подейкують, що їм уже й місце інше знайшли. А то, що ж це за непорядок — така територія пустує! Тепер тут, як годиться, побудують багатоповерхівку замість цих, нікому не потрібних, дерев, овечок та іншої флори і фауни. Коли таке відбудеться, поки що невідомо, але джерело повідомляє, що це вже без варіантів. Сказали однозначно — збирайте речі і готуйтесь до переїзду.
Вже мало хто і пам’ятає — скільки років тут перебувала районна лабораторія. Увесь цей час вона була нікому не потрібна, а тут знайшлись охочі до ласого шматка землі. Мабуть, чергова багатоповерхівка набагато важливіша за цю невелику оазу живої природи. Такий вже у нас прагматичний час, коли матеріальне важливіше за духовне, коли виростають у нас в державі люди, які думають не про красу, а про власну наживу.

Олександр ВАКУЛЕНКО

джерело: Вісті

Оцени новость →
Просмотров: 524
Рейтинг: 0.0/0

Комментарии

avatar

Новости по теме

Новости партнеров