ВойтиРеклама на сайте

рецепти від читачів

ГО «Наш дім Бориспіль» досягнула мети

Новости в Борисполе

Вже розповідалось, як 2 лютого 2010 року, під стінами мерії пройшла акція-протест проти бездіяльності міськради. Її учасники вимагали, щоб влада нарешті розпочала чистити дороги і тротуари від снігу та льоду і прибрала місто, а не чекала коли все само розтане.

На це одразу ж відреагували. Вже 4 числа представники від «Фронту змін», християни з організації «Мораль суспільства», вийшли на вулиці міста з ломами та лопатами. Про що швиденько оголосили на сайті міськвиконкому в повідомленні «Прибирання тротуарних доріжок по вулиці Київський шлях від снігу та льоду».

- Ми свого досягли майже на100%, – коментують ситуацію в громадському русі «Наш дім Бориспіль». – Мета нашого виходу, саме й полягала в тому, щоб нарешті змусити виконком діяти. Результат миттєвий, виходить що виконком боїться таких як ми і наших акцій у тому числі. Як замітили городяни, нарешті по місту запрацювала техніка, і політичні партії також долучилися до роботи. Кілька днів прибирав трактор в районі «Стріли» нанятий Регіонами і ще один трактор працював, його наняв БЮТ. Щоправда, ми сподівалися, що Анатолій Федорчук кине клич, візьме в руки лопату, та особисто поведе членів виконкому на вулиці, до садочків і шкіл прибирати сніг.

Тим, що вийшли чистити інші «політично свідомі» громадяни, в ГО «Наш дім Бориспіль» не здивовані. Може воно й правильно взятися за лопати, але ж тоді потрібно всіх записати в постійні двірники, – кажуть у «Нашому…». – Мерія, вони виконавці і мають справлятися зі своїми прямими обов’язками. Не має грошей і не знають де їх взяти, нехай самі виходять. Адже бориспільці вправно сплачують гроші за утримання і прибирання прибудинкових територій, тож виникає питання – де діваються ті гроші? У чиїх кишенях осідають? Влада міста знову наочно розписалась у своїй безпорадності. І зима це продемонструвала. Нехай вправно виконують свої обов’язки, більше нічого від них не вимагають. Ми за собою приберемо завжди, якщо буде потреба.

Щодо акції прибирання, тут мимоволі виникло доречне запитання. Чому, так звані, помічники виконкому не пішли того дня під дитячі садочки або під школи? Ще є в місті і лікарня, і зупинки! І якщо подумати, назбирається місць, які стоять першими в черзі, щоб добровільно почистити там сніг.

Натомість «Фронт змін» та Компанія зробили таку собі «піар-показуху» в центрі міста. А тепер цим хизуються. Мабуть головною метою акції було саме хизування перед городянами, правда ніхто допомогати не кинувся, хіба що кавою пригостили за прибраний сніг перед банком. Взагалі це не перша кумедна акція «Фронту змін», місяць тому вони вже красили сидіння на стадіоні серед зими з тією ж самою метою! Звісно, що у дітей місцевих олігархів свої причуди, та якщо вони такі вправні, то краще дали грошей і пального для техніки. Але у цьому випадку ніхто б не дізнався про добрий вчинок, але так робити не вигідно – скоро вибори. Отож!

Оцени новость →
Просмотров: 868
Рейтинг: 4.7/3

Комментарии

avatar
1
7 Спам
Я вот что скажу - если я, горожанин ничего не слышу об общественной акции, направленой на чистку моего района, территории, примыкающей к моему дому - то это не общественная акция, а хрен знает что. Стопроцентый пиар. В этом я с Павлом сгласен абсолютно. Лично мне не впадло выйти часок лопатой перед подъездом поработать. Сам же там хожу. Вот только лопаты у меня нет
avatar
0
8 Спам
Автору мой респект! и я бы это сделал не вопрос. Токи пусть власть скажет правду, что импотенция это заболевание нине сидящих у власти. Как праздники организовывать - так баблос всегда найдут, как работать - так в бюджете денег нет
avatar
-1
6 Спам
для міста потрібна трохи інша акція під назвою "витягніть руки з дупи" і починайте шось робити, тоді нікому не буде потрібно буде іти на фронт чи шукти новий дім. не хочете показухи - робіть самі, шоби вам піаром носи не втирали, а ви не розводили теревені та не зводили рук до святих комунальників-заступників...
avatar
0
5 Спам
Слышал, что в соцгородке опять дерьмо прорвало!!!! Может "Фронт змін" лопаткой того, ну почистит джерьмо заместо віконкома? Мі камеру организуем, могем даже ЦТ пригласить :-))"
avatar
1
4 Спам
Скажу чесно - не СЛАБО выйти с лопатой!!! И это не только лозунги.
Копнув поглубже узнал, что Молодежный парламент также вышел убирать перед - подъездами по улице Красноармейской. Хотя перед этим от них же звучали вопросы типа: Да, кто нас там увидит????
Действительно, ВСЕ работали на показуху.
Кто из участником очистительной акции вышел на часок на следующий день? Я таких не знаю!
И это правило - в нас плюнули, мы ответили, народ схавал и всем хорошо. А что дальше? Навалит снега и все будут молча его утрамбовывать.
Такие акции хороши, как однодневки. Потому что у каждого есть чем заняться дома и есть основная работа. Больше чем на один день никто на показуху не способен.
Никто из заявленых "активистов" не сделает за меня мою работу. Ведь я же не мэр, я не власть... Я просто, простой гражданин!
avatar
-1
1 Спам
Я в шоке, а самим слабо??????? или только лозунги...
avatar
-1
2 Спам
Каждому свое! Ирэна! А вам после маникюра и с макияжем не хоца лопаткой помахать на улице Яблуневой или на Кирова, да еще без пресы,телекамеры? Нет? Я в шоке
avatar
-1
3 Спам
а Вы типа доброжелатель ??? немогли бы Вы выбить мне ковер, а то мне лень сносить его в такую погоду с 4 этажа cool
avatar

Новости по теме

Новости партнеров