ВойтиРеклама на сайте

рецепти від читачів

Гайдук — прізвище футбольне

Новости в Борисполе

Футбол — улюблена гра мільйонів, як гравців, так і вболівальників, і Віктора Гайдука зокрема. Віктор Миколайович пам’ятає, як ганяв м’яч під час літніх шкільних канікул з ранку до вечора. Ще під час служби у Радянській Армії командири помітили пристрасть Віктора до футболу, і його переводять служити у спортивну роту Київського військового округу, де він захищав честь свого клубу у команді СКА (Київ).

Пов’язати своє життя з футболом Віктор Миколайович вирішив уже після служби в армії, вступивши до Київського інституту фізкультури.

Пощастило нашому герою після здобуття вищої освіти, бо у його рідному Лебедині відбувалося бурхливе спортивне життя. У ці роки директором Кучаківської птахофабрики був великий шанувальник спорту — неодноразовий чемпіон світу з важкої атлетики серед ветеранів Петро Базюченко. Це був його, як тоді говорилося, наставник. Команда птахофабрики, якою керував граючий тренер Гайдук, протягом десяти років була чемпіоном Київщини, чемпіоном України серед фізкультурно-спортивного товариства «Колос». Цікаво, що в ці роки Віктор з братом Володимиром вперше в Україні заснували у Лебедині приватний дитячо-юнацький футбольний клуб «Гайдук».

Першими учнями були хлопчики 1985 року народження. Близько 700 вихованців полюбили цю гру завдяки тренерському таланту Віктора Гайдука. Взагалі, на його думку, граючи у футбол з дитячих років, не обов’язково ставати професіоналом. Цей вид спорту готує до життя мужніх, стійких, амбітних чоловіків, загартованих як фізично, так і морально. Вже перші ігри на національному рівні у турнірі «Хто ти, майбутній олімпієць?» у Скадовську здивували багатьох. Сільська команда з Лебедина посіла другу сходинку турніру.

Талант тренера помітили і у Борисполі. Віктор Миколайович очолив дитячо-юнацький футбольний клуб «Бориспіль».

Для бориспільської дітвори переможним став фініш на всеукраїнському турнірі «Даруймо радість дітям». Тоді вперше в історії міста наші хлопчики стали чемпіонами престижного турніру. Успішно виступали бориспільці на всеукраїнських змаганнях на кубок «Золотий колосок», на чемпіонаті України з футзалу двічі ставали срібними призерами.

Радували глядачів майстерною грою на турнірі з футзалу у Росії «Мала петербурзька осінь», на футбольних полях в Угорщині. Радують тренера успіхи його підопічних, зокрема Василя Гроха, Владислава Лафазана, Сергія Кушніренка, Тараса Лободи, Дениса Герасименка, Артура Загороднього. Можна було б назвати ще десятки прізвищ...

Вихованець Віктора Гайдука Михайло Воленюк грає за львівську команду з футзалу «Кардинал» і є капітаном молодіжної збірної України, а Роман Мачуренко виступає за ФК «Львів» і молодіжну збірну України.

Період тренерської зрілості приносить хороші плоди. Тож вітаємо тренера Віктора Гайдука із 55-річним ювілеєм, який він святкуватиме 16 липня!

Гайдук, футбол
Оцени новость →
Просмотров: 1365
Рейтинг: 5.0/1

Комментарии

avatar

Новости по теме

Новости партнеров