ВойтиРеклама на сайте

рецепти від читачів

ФК «Діназ» - ФК «Бориспіль» 4:1

Новости спорта

ФК «Діназ» - ФК «Бориспіль» 4:1 Гра на виїзді 02.06.2013. В селі Лютіж (Вишгородський район) відбувся поєдинок між командами ФК «Бориспіль» та ФК «Діназ».

Активна гра розпочалася під супроводом дощової зливи, яка тривала увесь матч.

Перші хвилини матчу супроводжувалися свистками судді, так як відбулася серія порушень. Медичну допомогу потребував гравець ФК «Бориспіль» - Тарасюк. ФК «Діназ» контрулювала м’яч передаючи його від одного гравця до іншого. ФК «Бориспіль» достойно робила опір суперниками. Поєдинок був дійсно запеклим.

Відзначився гравець ФК «Бориспіль» Дорогань, проводячи блискавичну контратаку.

Господарі поля відверто обурилися наполегливою поведінкою Бориспільчан,і у відповідь суперникам відкрили рахунок матчу, забивши перший гол.

Рахунок 1:0 на користь ФК «Діназ».

Та не довго тішилися фани Діназівців, адже гравець ФК «Бориспіль» Дорогань гідно обіграв суперників, ведучи м’яча до воріт. Йому вдалося стати автором першого голу від Бориспільської команди.

Рахунок 1:1.

Помітно напруга на полі зросла. Гравці ФК «Діназ» почали порушувати правила гри, за що один з футболістів команди був попереджений жовтою карткою. Відбувся ряд штрафних ударів по воротах ФК «Діназ». Штрафні удари виконували Бориспільські гравці : Дорогань та Курілко. Обидві команди створювали моменти, але змінити рахунок у першому таймі жодній з команд не вдалося.

Перший тайм завершено з рахунком 1:1.

Другий тайм розпочався з атаки ФК «Діназ». ФК «Бориспіль» не «пасли задніх», тому м’яч літав з однієї половини поля в іншу. Всі дії команд свідчили про серйозність їхніх намірів. І в котре було порушено правила гри. Дорогань потребував допомоги лікаря.

Знову жовту картку отримав ще один гравець Діназівської команди. На цьому господарі не зупинилися: один з гравців робив прохід до воріт ФК «Бориспіль», але гравець команди суперників – О. Сізон зробив красивий підкат, відібравши м’яча.

Результатами цих дій був кутовий удар біля Бориспільських воріт. Рахунок змінюється. Гравець ФК «Діназ» забив другого гола у ворота гостей.

Варто відзначити, що в ФК «Діназ» у ході гри були замінені майже всі гравці.

Здавалося, що лише голкіпер залишився на місці. Можливо ці заміни і зіграли вирішальну роль. Вкотре відбулася сутичка біля воріт ФК «Бориспіль». І знову гол. Господарі беруть лідерство і знову роблять заміни в команді.

Бориспільська команда теж робить заміну – замість Сізона вийшов Антоненко.

Не встигли гравці вийти на поле, як ФК «Діназ» забиває четвертий гол. Це просто неймовірно, така швидка зміна подій.

Подальші дії матчу не змінили ситуації. ФК «Бориспіль» створювала цікаві моменти.

Варто відзначити гру голкіпера Бориспільської команди - Ніштуна. Також один з ударів по воротах Дороганя ледь не завершився голом, але – м’яч пролетів вище воріт. В ФК «Бориспіль» була зроблена друга заміна - на поле вийшов Бражук замість Фесенка.

Гра завершилася з рахунком 4:1 на користь ФК «Діназ».

Прес-центр: Пісоцька Ірина

ФК «Диназ» - ФК «Борисполь» 4:1

Игра на выезде 02.06.2013. В селе Лютеж (Вышгородский район) состоялся поединок между командами ФК «Борисполь» и ФК «Диназ».

Активная игра началась под сопровождением дождевого ливня,
который длился весь матч.

Первые минуты матча сопровождались свистками судьи, так как произошла серия нарушений. В медицинской помощи нуждался игрок ФК «Борисполь» - Тарасюк.

ФК «Диназ» контролировала мяч передавая его от одного игрока к другому.

ФК «Борисполь» достойно делала сопротивление соперниками. Поединок был действительно отчаянным.

Отличился игрок ФК «Борисполь» – Дорогань, проводя молниеносную контратаку.

Хозяева поля откровенно возмутились упорным поведением Бориспильчан, и в ответ соперникам открыли счет матча, забив первый гол.

Счет 1:0 в пользу ФК «Диназ».

Но недолго радовались фаны Диназивцев, ведь игрок ФК «Борисполь» Дорогань достойно обыграл соперников, ведя мяч в ворота. Ему удалось стать автором первого гола от Бориспольской команды.

Счет 1:1.

Заметно напряжение на поле выросло.

Игроки ФК «Диназ» начали нарушать правила игры, за что один из футболистов команды был предупрежден желтой карточкой.

Состоялся ряд штрафных ударов
по воротам ФК «Диназ». Штрафные удары выполняли Бориспольские игроки: Дорогань и Курилко. Обе команды создавали моменты, но изменить счет в первом тайме ни одной из команд не удалось.

Первый тайм завершен со счетом 1:1.

Второй тайм начался с атаки ФК «Диназ». ФК «Борисполь» не «отставали», поэтому мяч летал с одной половины поля на другую.

Все действия команд свидетельствовали о серьезности их намерений. И в очередной раз были нарушены правила игры.

Дорогань нуждался в помощи врача.

Опять желтую карточку получил еще один игрок Диназивскои команды. На этом хозяева не остановились: один из игроков делал проход к воротам ФКц «Борисполь», но игрок соперников - А. Сизон сделал красивый подкат, отобрав мяч.

Результатами этих действий был угловой удар у Бориспольских ворот. Счет меняется. Игрок ФК «Диназ» забил второй гол в ворота гостей.

Стоит отметить, что в ФК «Диназ» в ходе игры были заменены почти все игроки.

Казалось, что только голкипер остался на месте. Возможно эти замены и сыграли решающую роль. Раз произошла стычка у ворот ФК «Борисполь». И снова гол. Хозяева берут лидерство и снова делают замены в команде.

Бориспольская команда тоже делает замену - вместо Сизонa вышел Антоненко.

Не успели игроки выйти на поле, как ФК «Диназ» забивает четвертый гол. Это просто невероятно, такая быстрая смена событий.

Дальнейшие действия матча не изменили ситуацию. ФК «Борисполь» создавала интересные моменты.

Стоит отметить игру вратаря Бориспольской команды - Ништуна.

Также один из ударов по воротам Дороганя едва не завершился голом, но - мяч пролетел выше ворот. В ФК «Борисполь» была предпринята вторая замена - на поле вышел Бражук вместо Фесенко.

Игра завершилась со счетом 4:1 в пользу ФК «Диназ».

Пресс-центр: Песоцкая Ирина