ВойтиРеклама на сайте

ФК «Бориспіль» - ФК «Дружба» (м.Березань) 4:1

Новости спорта

ФК «Бориспіль» - ФК «Дружба» (м.Березань) 4:1 16 вересня, світили останні теплі промінчики сонця. Вже настали дні бабиного літа. Ця казкова погода супроводжувала зустріч чемпіонату Київської області Першої ліги між ФК «Бориспіль» та ФК «Дружба» (м.Березань).

Підтримати господарів поля прийшли жителі міста Бориспіль та фани команди. На полі була неймовірна атмосфера, яка віщувала перемогу для бориспільчан.

Гра розпочалася спокійно. ФК «Бориспіль» взяла ініціативу у свої руки. І одразу на 10-ій хвилині матчу відбулася комбінаційна атака господарів, в результаті чого Роман Смарж відкрив рахунок,забивши м’яч до воріт суперника.

З цього моменту ФК «Березань» почала робити спроби відігратися,але воротар ФК «Бориспіль» Олександр Ніштун не одноразово захищав ворота команди.

На 22-ій хвилині матчу гравець ФК «Дружба» дав передачу в розріз, в результаті чого вийшов сам-на-сам з голкіпером бориспільчан, який завадив забити гол. Гра продовжувалася за сценарієм ФК «Бориспіль».

37-ма хвилина, в результаті порушень правил, гравець ФК «Дружба» пробивав м’яч по воротах суперника,але Олекандр Дмитрюк, як справжній капітан, вибив м’яч у поле.

Далі команди по черзі обмінювалися небезпечними атаками, але на полі відчувалася перевага гри господарів. І згодом,наприкінці тайму, відбувається технічна передача граючого тренера Олександра Курилка на Тарасюка Вадима, гравець скористався нагодою та забив гола до воріт ФК «Дружба». Перший тайм було завершено з рахунком 2:0, на користь ФК «Бориспіль».

Другий тайм розпочався в дусі першого. Одразу ж відбулася вдала комбінація – Вадим Тарасюк передав м’яча на Констянтина Ткалича, і той забив гол для своєї команди. Рахунок став 3:0. З трибун лунали підбадьорюючі вигуки для ФК «Бориспіль».

51-ша хвилина Вадим Тарасюк зробив красивий прохід,але нажаль голу не було. В ході другого тайму відбувається заміна воротаря ФК «Бориспіль», так на воротах замість Олександра Ніштуна опиняється Володимир Курилко. Звичайно ж, ФК «Дружба» намагалась забити такий жаданий гол, але на той момент спроби були марними.

Відбувалося протистояння двох команд, і нарешті гравцям міста Березань вдається забити свій перший гол. Рахунок 3:1.

Гра відбувається доситьтаки цікаво, технічну гру показують Орлін Стайков,Олександр Дмитрюк – капітан, Вадим Тарасюк, Роман Смарж та інші. Вже наприкінці гри, блискавично врятував свою команду Павло Карлов,вибивши м’яча з воріт. І знову повторює свій успіх Вадим Тарасюк,забивши ще один гол.

Рахунок 4:1. Гра завершилася перемогою для ФК «Бориспіль». Дякуємо гравцям за цю вражаючу гру. Вітаємо з перемогою!!!

Автор: Пісоцька Ірина, Прес-центр ФК «Бориспіль»