ВойтиРеклама на сайте

рецепти від читачів

ФК «Бориспіль» - ФК «Баришівка» 3:1

Новости спорта

ФК «Бориспіль» - ФК «Баришівка» 3:1 ФК «Бориспіль» - ФК «Баришівка» 3:1 (О.Сізон,В.Тарасюк, Б.Нездатний)

Ще вчора жителі міста Бориспіль святкували своє день народження – день міста. А вже сьогодні, 23 вересня, міська команда ФК «Бориспіль» вирушила до міста Баришівка на зустріч 14 туру чемпіонату Київської області Першої ліги. Гра розпочалася о 16:00. Вже за традицією разом з ФК «Бориспіль» приїхали і фанати команди, на чолі з Вадимом Сорокою. В ході гри фани проявили патріотичний дух за бориспільську команду,вони вигукували різні кричали, і не зважаючи на те,що їх було не дуже багато, вони навіть робили різні постановки. Особливо всім сподобалося,коли фанати зняли з себе футболки, та повторювали рухи бокового судді – це було не просто весело,а й видовищно.

7 хвилина матчу відбувся перший удар по воротях ФК «Баришівка». Голу не було, але господарі поля зрозуміли,що суперники досить такі серйозні. Одразу ж, на настіпній хвилині, гравець бориспільчан Григорій Стайков зробив спробу забити гол, йому це вдалося,але нажаль було положення поза грою – і гол не був зарахованим. Гра йшла по ініціативі гостей. Але потім ФК «Баришівка» почала проявляти себе, і гравці її команди розпочали творити опір для ФК «Бориспіль». Та все ж, виявилося,що не така вже і міцна та оборона була, адже гравцю футбольного клубу «Бориспіль» Олегу Сізон вдалося відкрити рахунок,забивши гол! Команда «Баришівка» не проігнорувала цього факту і почала сама створювати небезпечні моменти для ФК «Бориспіль», але жодна з атак не завершилася для них голом. Перший тайм завершено з рахунком 1:0.

Другий тайм розпочався стандартно. М’яч деякий час перебув у центрі поля,у різних гравців обох команд. Проте так тривало зовсім недовго, адже гравець ФК «Бориспіль» Вадим Тарасюк зміг забити ще один гол для своєї команди. Рахунок став 2:0. В другому таймі ФК «Бориспіль» зробила дві заміни гравців: Бражука змінив Олександр Курілко,а замість голкіпера Володимира Курілка,захищати ворота команди вийшов Олександр Тарасенко. Гра продовжувалася у наполегливому протистоянні обох команд,і гравцю ФК «Баришівка» вдалося нарешті забити гол. Рахунок став 2:1. Проте,це не сподобалося ФК «Бориспіль» і вони вирішили відігратися. Почали яскраво себе проявляти Вадим Тарасюк та Богдан Нездатний. Гравці по-черзі намагалися забити м’яч до воріт суперника, і нарешті Богдану Нездатному це вдалося. Гол! Рахунок 3:1 на користь ФК «Бориспіль». Подальші дії обох команд не принесли жодного голу. Гра завершилася перемогою ФК «Бориспіль», з чим і вітаємо переможців. МОЛОДЦІ!!!

По закінченню матчу, гравці ФК «Бориспіль» висловили подяку вболівальникам.