ВойтиРеклама на сайте

рецепти від читачів

ФК «Бориспіль» - ФК «АМАКО» - 4:0

Новости спорта

ФК «Бориспіль» - ФК «АМАКО» - 4:0 26 травня 2013 року недільного дощового вечора о 17:00 у Борисполі відбувся футбольний поєдинок між командами ФК «Бориспіль» - ФК «АМАКО» (район).

Після стартового свистка, одразу ж було чутно підтримку вболівальників ФК «Бориспіль». Фани викрикували різні кричали на підтримку Бориспільської міської команди.

З перших хвилин матчу ініціативу в свої руки взяли гравці команди Володимира Кудрі. Основні події початку гри відбувалися на половині поля ФК «АМАКО». Гравці не марнували часу,тому одразу ж була спроба відкрити рахунок у О. Курілка, але, нажаль, м’яч пролетів вище воріт. Продовжили намагання О. Курілка гравці ФК «Бориспіль» Р. Дорогань та В. Тарасюк. Тарасюк передав м’яч на Дороганя, а той відкрив рахунок матчу, забивши м’яча до воріт суперника.

На цьому Бориспільські гравці не зупинилися і продовжували показувати командну гру гравцям Бориспільського району. Знову Вадим Тарасюк зробив влучну передачу на Руслана Твердюка. Захисники ФК «АМАКО» не впоралися і Твердюк забиває другого гола у ворота Бориспільського району.

Гравці команди «АМАКО» знайшли відповідь на це своїми атаками, в результаті яких автор другого голу – Р. Твердюк був травмований і потребував медичної допомоги. Гравця замінили, так на полі з’явився гравець Бориспільської команди Фесенко.

Далі події відбувалися досить таки жваво. Гра була насичена яскравими моментами. Обидві команди мали шанси забити гол. В Бориспільській команді особливо намагалися продовжити рахунок такі гравці як Курілко, Дорогань, Фесенко, Тарасюк та інші. Також варто відзначити гру голкіпера ФК «Бориспіль» О. Ніштуна,який не одноразово рятував свою команду.

Перший тайм завершено з рахунком 2:0 на користь ФК «Бориспіль».

Другий тайм почався під дощовою зливою. Команди зробили заміни гравців, так у Бориспільській команді на поле вийшли О.Білик та М. Бражук.

Негода не зупиняла фаворитів першого тайму, тому гравці ФК «Бориспіль» провели ряд атак.
Красивй прохід до воріт суперника зробили Дорогань з Фесенком.

Згодом бориспільська команда відчула характер суперників. ФК «АМАКО» створювала декілька небезпечних моментів біля Бориспільських воріт. Та все ж, автор першого голу Дорогань, знову приніс радість для своєї команди,забивши блискавичний гол! Рахунок 3:0.

Гра йшла до завершення. І «на десерт» останній красивий гол виконує гравець Бориспільської команди Фесенко.

Звичайно ж, що команда Бориспільського району робила спроби відігратися, але їм так і не вдалося забити такого бажаного голу.

Гру завершено з рахунком 4:0 на користь ФК «Бориспіль». ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ!

Прес-центр: Пісоцька Іра

ФК «Борисполь» - ФК «АМАКО» - 4:0
26 мая 2013 воскресным дождливым вечером в 17:00 в Борисполе состоялся футбольный поединок между командами ФК «Борисполь» - ФК «АМАКО» (район).

После стартового свистка, сразу же было слышно поддержку болельщиков ФК «Борисполь». Фаны выкрикивали различные кричалки в поддержку Бориспольской городской команды.

С первых минут матча инициативу в свои руки взяли игроки команды Владимира Кудри. Основные события начала игры проходили на половине поля ФК «АМАКО». Игроки не теряли времени, поэтому сразу же была попытка открыть счет в А. Курилко, но, к сожалению, мяч пролетел выше ворот. Продолжили попытки А. Курилко игроки ФК «Борисполь» Р. Дорогань и В. Тарасюк. Тарасюк передал мяч на Дороганя, а тот открыл счет матча, забив мяч в ворота соперника.

На этом Бориспольские игроки не остановились и продолжали показывать командную игру игрокам Бориспольского района. Опять Вадим Тарасюк сделал точную передачу на Руслана Твердюка. Защитники ФК «АМАКО» не справились, и Твердюк забивает второй гол в ворота Бориспольского района.

Игроки команды «АМАКО» нашли ответ на это своими атаками, в результате которых автор второго гола - Р. Твердюка был травмирован и нуждался в медицинской помощи. Игрока заменили, так на поле появился игрок Бориспольской команды Фесенко.

Далее события происходили довольно живо. Игра была насыщена яркими моментами. Обе команды имели шансы забить гол. В Бориспольской команде особенно пытались продолжить счет такие игроки как Курилко, Дорогань, Фесенко, Тарасюк и другие. Также стоит отметить игру голкипера ФК «Борисполь» А. Ништуна, который не раз спасал свою команду.

Первый тайм завершен со счетом 2:0 в пользу ФК «Борисполь».

Второй тайм начался под дождевым ливнем. Команды сделали замены игроков, так в Бориспольской команде на поле вышли А.Билык и М. Бражук.

Непогода не останавливала фаворитов первого тайма, поэтому игроки ФК «Борисполь» провели ряд атак.
Красивый проход к воротам соперника сделали Дорогань с Фесенко.

Впоследствии Бориспольская команда почувствовала характер соперников. ФК «АМАКО» создавала несколько опасных моментов у Бориспольских ворот. И все же, автор первого гола Дорогань, снова принес радость для своей команды, забив молниеносный гол! Счет 3:0.

Игра шла к завершению. И «на десерт» последний красивый гол выполняет игрок Бориспольской команды Фесенко.

Конечно же, команда Бориспольского района делала попытки отыграться, но им так и не удалось забить столь желанного гола.

Матч окончен со счетом 4:0 в пользу ФК «Борисполь». ПОЗДРАВЛЯЕМ ПОБЕДИТЕЛЕЙ!

Пресс-центр: Песоцкая Ира