ВойтиРеклама на сайте

рецепти від читачів

Фіналісти «Суперкубка Київського регіону»

Новости в районе

Фіналісти «Суперкубка Київського регіону» 2011-ий рік можна записати до активу юних яготинських футболістів. Вихованці тренерів Юрія Крижевицького та Юрія Стовбчастого впродовж року успішно виступали на обласних та всеукраїнських змаганнях. Тож не дивно, що, демонструючи змістовну гру, яготинці зуміли пробитися до фіналу «Суперкубка Київського регіону». У фінальному поєдинку, що відбувся 23 жовтня на яготинському стадіоні «Колос», зійшлися футболісти 1998 року народження ДЮСШ (Яготин) та ФК «Київ».

Юних яготинців підтримували голова Яготинської РДА Володимир Семеняка, міський голова Яготина Наталія Дзюба, начальник департаменту захисту національної державності та боротьби з тероризмом СБУ, генерал-майор Леонід П’ята. За киян уболівав президент Федерації футболу Києва Ігор Кочетов. Яготинські футболісти грали самовіддано, втім суперник виявився майстернішим. На два м’ячі яготинців Дмитра Кушнірова та Дмитра Ткаленка кияни відповіли чотирма влучними пострілами. Таким чином, «Суперкубок Київського регіону-2011» їде до столиці.

Як відзначив головний тренер Яготинської ДЮСШ Юрій Крижевицький, його підопічні зіграли непогано, втім їм ще треба вчитися багатьом компонентам гри. «У мене немає жодних претензій до своїх підопічних, але клас є клас, він вищий у киян. Вірю, що кращі матчі у нас ще попереду», — сказав він.

Валерій ГІРЧЕНКО
джерело: Вісті

Бориспільщина, Юрій Стовбчастий, Юрій Крижевицький, Яготин
Оцени новость →
Просмотров: 572
Рейтинг: 5.0/1

Комментарии

avatar

Новости по теме

Новости партнеров