ВойтиРеклама на сайте

рецепти від читачів

Фантазії під хмарами

Новости в Борисполе

Фантазії під хмарами

- Артур: Фотографія зацікавила мене ще у школі, коли ми почали вивчати Фотошоп. Тоді прийшло розуміння: якщо ти хочеш зробити щось гарне, тобі потрібна хороша картинка, яку потім можна буде гарненько обробити. А щоб вона була, її потрібно відзняти.
- Олексій: У мене ще тато займався фотографією – зачинявся у ванній кімнаті і там проявляв та друкував знімки. Я фотографувати почав тоді, коли з’явився перший цифровик. Спочатку просто натискав на кнопку, щоб зняти той чи інший момент. Але згодом мене зацікавила саме техніка зйомки, і я почав придивлятися, хто, що і як робить. Спершу просто намагався повторити чиюсь техніку, потім почав читати про об’єктиви, світло та інші деталі.
- З чого почалася ваша спільна професійна робота?
- А.: З фотографій друзів та знайомих. Кому для портфоліо, а кому для аватарки в соціальних мережах. До речі, саме в соціальній мережі ми й познайомилися з Олексієм. Виявилося, крім спільних інтересів, у нас є ще й багато спільних друзів. А разом із тим з’ясувалося, що ми вчились в одній школі, в одному університеті. Крім того, живемо по сусідству.
- О.: Після того як ми почали працювати, з’явилися перші замовлення-прохання від наших друзів. Із часом ми купили світло, поки що напівпрофесійне, знайшли чорну та білу тканину.
- В якому напрямку працюєте?
- А.: Крім портретних фото, в нас ще чимало проектів, які робимо для себе. Це не просто зйомки на чорному фоні, а цікаві ідеї у власній обробці.
- Що за проекти, коли не секрет?
- А.: Ми плануємо зробити виставковий проект – поєднання людини й одного природного компонента. Це буде серія з 15 робіт. Виставлятися будемо або в «Казці» або в «Марципані». Все залежить від того, з ким домовимося.
- Яка ваша найцікавіша робота на сьогодні?
- А.: Одна з найцікавіших і найсерйозніших робіт – це зйомка в Києві. Наша подруга попросила сфотографувати її на фоні міста в чорному капелюсі і з розмитим мейкапом.
- О.: Задум нам сподобався – вона була вдягнена в стилі ретро, з пляшкою коньяку в руці. Коли ми працювали, на нас півміста задивлялось – певно думали, що працюють справжні профі (Сміються).
- Кажуть, що грати в чотири руки просто. А як знімати в чотири руки?
- А.:
Легше!
- О.: Одна голова добре, а дві краще. Так простіше працювати як у творчому, так і в технічному плані. Коли ідею треба відшліфувати – тут без діалогу ніяк не обійтися. Коли світло потрібно виставити, то ще одна пара рук зайвою точно не буде.
- У Борисполі зараз працюють кілька молодих фотографів, ви з ними спілкуєтесь?
- А.: Так, я звертався до Сергія Кручиніна, Аліни Шевченко. Потрібно було декілька порад. Вони зажди допомагають.
- Хто з видатних фотомайстрів вам імпонує найбільше?
- А.: Ми відвідуємо чимало виставок, як у галереях, так і в електронній мережі. І звертаємо увагу на певні ідеї, технічні прийоми, але не на імена.
- У вас буває так, що ви йдете по вулиці, бачите людину і вже уявляєте її своєю моделлю?
- А.: Так і не одноразово, адже на вулицях можна зустріти дійсно цікаві образи і обличчя. Навіть дивно, що не помічав цього раніше.
- Ваші улюблені місця в Борисполі, де ви знімаєте і відпочиваєте?
- О.:
На дахах будинків! У нас там було десять чудових фотосесій. З нетерпінням чекаємо, коли ж добудують найвищий будинок у Борисполі, звідти знімати одне задоволення.
- Якби ви мали можливість презентувати Бориспіль усьому світу, що б ви хотіли показати?
- А.: По-перше, я б знімав Бориспіль влітку, бо саме тоді не лише наше місто, а й багато інших виглядають неперевершено. Для зйомки я обрав би три місця – парк, аеропорт та заміську зону. В порту я зняв би дівчину… Її рейс затримали на кілька годин, а краще днів… І от вона змушена довго чекати… І вона не знає нашої мови… Я хотів би передати ці емоції розгубленості. -
О.: А я би знімав уночі на стадіоні, на траві у світлі ліхтарів.
- Чого ви ніколи не будете фотографувати?
- О.: Порнографію.
- А.: Нещастя. Я не люблю і не розумію репортажних фотографій з війни, де є загиблі чи поранені…

Тоня ТУМАНОВА
джерело «Форум-Експрес»

Оцени новость →
Просмотров: 611
Рейтинг: 5.0/1

Комментарии

avatar

Новости по теме

Новости партнеров