За останні два тижні Естафета Пам’яті побувала в " />

ВойтиРеклама на сайте

рецепти від читачів

Естафета пам’яті триватиме до Дня Перемоги

Новости в Борисполе

За останні два тижні Естафета Пам’яті побувала в чотирьох селах району — Любарцях, Іванкові, Сошникові та Рогозові. До Любарецького будинку культури, де зібралося чимало односельців, приїхали старинці на чолі з в.о. сільського голови Юрієм Вчорашнім, які привезли свою тематичну концертну програму для всіх любарян, а особливо прагнули, щоб цей виступ почули й побачили ветерани Великої Вітчизняної, завдячуючи яким нас кожного ранку благословляє синє чисте небо, а страшні воєнні роки лишаються лише в піснях. Радував глядачів жіночий вокальний ансамбль «Осіннє золото» (кер. Віктор Соколинський), танцювальний колектив «Афродіта» (кер. Оксана Марцоха). Зачарували любарян пісні у виконанні Надії Журибіди та Віри Григорець. Естафету урочисто передали Юрію Донцю, Любарецькому сільському голові.
Любарянам випала честь побувати в Іванківському будинку культури. Два жіночих вокальних ансамблі «Любарчанка» і «Чиста криниця» наповнили піснею серця іванківців. До речі, обома колективами керує в Любарцях Микола Халамай. Саме він у дуеті з сільським головою Юрієм Донцем полонив глядачів. Село Тарасівку представляли літературні композиції від підростаючого покоління та спів Олексія Філіпова.
Анатолій Тур, Іванківський сільський голова, перейняв Естафету Пам’яті та передав її Сошникову, де районний Альбом Пам’яті і Пам’ятний знак перейшли із рук Анатолія Івановича до рук Олександра Голіяда, Сошниківського сільського голови. Літературно-музична композиція «Ми йшли до тебе, Перемого!» вразила своєю неповторністю. Прозвучали тематичні пісні у виконанні Олександра Дзюби, Анатолія Урди, директора Іванківського будинку культури, а також жіночих вокальних дуетів «Чарівниця» та «Білий танець».
Минулої суботи Естафета дійшла до Рогозова, де була розгорнута велика виставка народних умільців Рогозова та Кириївщини, дитячих виробів (в’язання дитячої іграшки), дитячого малюнка. Сільський голова Сошникова Олександр Голіяд передав Естафету Василю Фесенку, сільському голові Рогозова. Про війну почули з вуст очевидця Федора Фесенка. Рогозівцями було представлено чимало нових тематичних пісень та хореографічний жанр.

джерело: Бориспільська РДА

Оцени новость →
Просмотров: 630
Рейтинг: 0.0/0

Комментарии

avatar

Новости по теме

Новости партнеров