Точніше, ту ситуацію, яка існує на сьогодні, у " />
ВойтиРеклама на сайте

рецепти від читачів

Електроенергетичний хаос на Бориспільщині

Новости в БорисполеТочніше, ту ситуацію, яка існує на сьогодні, у місті та районі з електропостачання, можна назвати електроенергетичним «безпредєлом» чи ще краще «нічогонедєлом». Адже вирішення проблем, через які цілі мікрорайони міста упродовж тривалого часу залишаються без електроенергії, знаходиться у стані колапсу: ні туди, ні сюди.

Виникла проблема, то хай собі і буде. А вирішувати її, судячи із кволих дій енергетиків, ніхто і не збирається. Щоб справити гарне враження, «Київобленерго» створило кол-центр, набрало туди чемних людей, навчило їх кільком стандартним фразам, а ситуація із напругою на Бориспільщині та постійними відключеннями електроенергії від того аж ніяк не змінилася, а ніби ще погіршала.

Зокрема, бориспільський мікрорайон Дубичанський та прилеглі до нього вулиці, починаючи із Польової, що не день потерпають від відключення електроенергії. А дозвонитись до диспетчера, громадяни отримують лише чемну відповідь про аварійне відключення і роботи на лінії. То що ж це виходить: аварійним у Борисполі є лише один мікрорайон, який, ніби цап-відбувайло, постійно випробовує на собі ремонтні роботи енергетиків? Чи не занадто, шановні?

Думаю, у кожного бориспільця знайдеться що сказати представникам «Київобленерго». Та вони і не мовчать: хто по телефону скаже своє «фе», хто оббиває пороги районного підрозділу, аби лиш в очі подивитися тим, хто не може навести лад у компанії. От тільки місцева влада чомусь мовчить. Раніше, не дивлячись на те, що мало з того толку було, щось ще намагалася доводити, виборювати за бориспільців їхнє право на якісні послуги, а зараз і того немає. Принаймні те, що відключення електроенергії стали частішими, а коливання напруги і низькі її показники на окремих вулицях міста стали постійним явищем, яскраво свідчить про нульову активність місцевої влади у напрямку вирішення проблем із зухвалим «Київобленерго».

Горе тільки, що ті, хто працює у бориспільському підрозділі «Київобленерго» тут, на місці, нічим допомогти не можуть, адже голова цієї енергетичної риби, яка вже із запашком, знаходиться у Києві! Та і змінюється вона постійно. Виходить, що районний підрозділ цієї енергетичної установи – такий собі паразит на тілі бориспільської землі, який тільки й знає, що шкодити, шкодити, шкодити. Це ніби невиліковний вірус, боротися із яким у організму вже немає ні сил, ні бажання. А треба! Адже отак один за одним посідають на голови бориспільцям й інші продані іноземцям структури. А ви, люди добрі, годуйте їх регулярними проплатами за використану енергію та надані послуги. От тільки де ті якісні послуги, за які ми, споживачі, справно платимо згідно з договором?

Юлія ГАМАН, Вісті

Бориспіль, електропостачання
Оцени новость →
Просмотров: 695
Рейтинг: 5.0/2

Комментарии

avatar

Новости по теме

Новости партнеров