Єдину квитанцію для сплати комунальних платежів Бориспільська міська влада планувала вв" />

ВойтиРеклама на сайте

рецепти від читачів

Єдина квитанція з’явиться в липні

Новости в Борисполе

Єдину квитанцію для сплати комунальних платежів Бориспільська міська влада планувала ввести в дію ще у березні-квітні 2010 року. Але справа вкотре затягнулася. І от нарешті 10 червня пресу запросили на презентацію перших квитанцій, які споживачі комунальних послуг найближчими днями мали отримати на заміну набридлим абонентським книжкам.
Представники виконавчого комітету, керівництво комунальних підприємств, відповідних служб міста зібралися на нараду, яка мала поставити крапку у марафоні під назвою «створення єдиного інформаційно-розрахункового центру по сплаті за комунальні платежі».
Перший заступник Бориспільського міського голови Микола Петрович Корнійчук наголосив, що завдяки співпраці із публічним акціонерним банком «Мегабанк» із міста Харкова у Борисполі розпочав свою роботу єдиний розрахунковий центр. Сьогодні така система діє у місті Харкові та деяких інших містах України, у тому числі містах обласного значення. Але у Київській області Бориспіль — перше місто, де вводиться така система оплати.
Присутнім урочисто презентували квитанції з нарахуваннями, роздруковані вже для кожного абонента. Але з’ясувалося, що роздавати їх у такому вигляді не можна, адже виникли зауваження до того, як ці квитанції сформовано. Виявилося, що у них враховано не всі побажання деяких підприємств-надавачів послуг. До того ж, окремі служби уже встигли роздати свої власні квитанції, і споживачі можуть просто не зрозуміти, за якою із них сплачувати. Тож після бурхливого обговорення у залі було прийнято рішення відкласти введення квитанцій ще на місяць. А за цей час потрібно ввести відповідні зміни у квитанції, щоб вони максимально враховували вимоги комунальників та були зрозумілі людям. А ще необхідно потурбуватися, щоб паралельно із цією квитанцією ми не отримували інших.
Прикро, що ті претензії до наповнення бланків, які висловлювалися на зібранні, були не новими. Їх неодноразово доводилося чути на попередніх зібраннях, хоча була присутньою не на кожній нараді з цього приводу. Хочеться вірити, що наступна квитанція уже матиме оптимальне наповнення.
Кожен споживач отримав свій індивідуальний номер. На квитанції буде вказано адресу сервера, на який можна зайти і, набравши цей номер, отримати повну інформацію про всі свої комунальні рахунки.
Сьогодні за єдиною квитанцією можна оплатити 6 комунальних рахунків. Імовірно, найближчим часом до них додадуться рядки оплати за обслуговування домофонів та кабельного телебачення. «Київоблгаз», «Київобленерго», «Укртелеком» поки що відмовилися приєднуватися до нової системи оплати. Хочеться вірити, що це справа часу.
У Харкові, наприклад, за єдиною квитанцією здійснюється до 20 платежів.
Здійснювати платежі можна буде там, де і раніше: у поштових відділеннях та філіях «Ощадбанку». Інші банки також зможуть приєднатися до цієї системи.
Спочатку діятиме змішана система платежів: можна буде сплатити за квитанцією, а можна за книжкою. Якщо буде така необхідність, перехідний період триватиме до 3 місяців або й більше.
Сьогодні вже досягнуто домовленості із міським споживчим товариством про те, що у приміщеннях усіх магазинів МСТ будуть встановлені термінали для сплати за комунальні послуги.
Єдиний розрахунковий центр отримав прописку за адресою: Київський Шлях, 27. Саме туди можна буде звертатися, якщо виникатимуть питання щодо нових квитанцій і нової системи оплати.

Ірина Костенко

джерело: Вісті

Оцени новость →
Просмотров: 1311
Рейтинг: 0.0/0

Комментарии

avatar

Новости по теме

Новости партнеров