ВойтиРеклама на сайте

рецепти від читачів

Джерело надії

Новости в Борисполе

Джерело надії Про зразковий хореографічний ансамбль «Грація» знають далеко за межами Борисполя. Лише цього року виступи колективу принесли багато заслужених нагород. У Дніпропетровську на десятому Всеукраїнському фестивалі хореографічного мистецтва «Білий лебідь» «Грація» отримала другу премію у категорії народна хореографія. А вже на міжнародній арені у місті Варна (Болгарія) бориспільські танцюристи отримали дві найвищі нагороди у виступі дуетів «Побачення» та «Сувенір», а з танцями «Джайв» та «У стилі ретро» — другу премію у номінації бальна хореографія.

— Днями скарбничка зразкового колективу поповнилася ще однією нагородою, — говорить художній керівник ансамблю Наталія Пилипчук. — На Всеукраїнському фестивалі мистецтв «Джерело надії», за благословення митрополита Київського і Всієї України Володимира, танцюристи середньої вікової групи у номінації бальна хореографія «У стилі ретро» завоювали найвищу нагороду — «Гран-прі».

— Зазнаватися нам ніколи, — продовжує розмову Наталія Василівна, — будемо працювати так, щоб радувати наших глядачів своїми виступами.

хореографічний ансамбль «Грація», Бориспіль
Оцени новость →
Просмотров: 655
Рейтинг: 5.0/1

Комментарии

avatar

Новости по теме

Новости партнеров