Нинішня зима була особливо безжальною до наших доріг. А весну Бориспіль зустрів без бюд" />

ВойтиРеклама на сайте

рецепти від читачів

Дороги ремонтуються, хоча і в борг

Новости в Борисполе

Нинішня зима була особливо безжальною до наших доріг. А весну Бориспіль зустрів без бюджету і з порожніми кишенями. Але час іде, і втрачати погожі деньки, ризикуючи потім якістю робіт, було б недоцільно. Тому ремонтні роботи на дорогах міста розпочалися, щойно дозволили погодні умови. Щоправда, значну частину проблемних ділянок «полатали» звичним для нас способом «ямкового ремонту».
Пощастило вулицям, які особливо перевантажені транспортом і мали великі ділянки ушкодженого покриття. Тут ремонт проводився за всіма правилами. Велика самохідна фреза вибрала ділянку вибитого асфальту. Отриману «карту» заповнювали асфальтовою масою. Так капітально проводився ремонт на вулиці Горького та на кількох ділянках Київського Шляху. Роботи виконувало броварське спеціалізоване підприємство ВАТ «ШБУ-50», яке вже не вперше працює у Борисполі і завжди забезпечувало високу якість виконання.
Перший заступник Бориспільського міського голови Микола Петрович Корнійчук повідомив кореспонденту, що ці роботи виконуються за рахунок коштів, які надходять із податків власників транспортних засобів на поточний ремонт та утримання доріг.
На жаль, поки що усі роботи виконуються в борг. Спасибі партнерам із Броварів, які нам довіряють і не відмовляють у допомозі.

На фото: проводиться ремонт Київського Шляху на розі з вул. Короленка.

Ірина Голуб
джерело: Вісті

Оцени новость →
Просмотров: 586
Рейтинг: 0.0/0

Комментарии

avatar
0
1 Спам
<b>На жаль, поки що усі роботи виконуються в борг.</b>
Почему? А где же те деньги которые <b>які надходять із податків власників транспортних засобів на поточний ремонт та утримання доріг</b>
avatar

Новости по теме

Новости партнеров