ВойтиРеклама на сайте

рецепти від читачів

Допоможіть доїхати до «Променя»

Новости в Борисполе

Допоможіть доїхати до «Променя» Пасажири «нерентабельного» маршруту до «Променя» ризикують здоров’ям і життям. Мікрорайон «Промінь» можна без перебільшення назвати околицею Борисполя, хоча міська влада і заявила про своє прагнення зробити Бориспіль містом без околиць. Але усі зусилля виявляться марними, якщо шкутильгатиме транспортне сполучення.

Для жителів «Променя» це наболіла тема. Адже від центру міста мікрорайон відділений залізницею, і черга автомобілів на залізничному переїзді — явище звичне. Саме тому для підприємців Борисполя, які займаються міськими пасажирськими перевезеннями, маршрут до мікрорайону «Промінь» був і залишається проблемним. І якщо донедавна пасажирів до «Променя» возив за двома маршрутами (№6 і №23) перевізник Кисельов, то віднедавна за маршрутом №6 автобуси перестали курсувати. А цей маршрут з’єднував «Промінь» не лише із центром міста, але і проходив повз Бориспільську центральну районну лікарню. Це було дуже зручно, особливо для літніх, недужих людей, матерів із маленькими дітьми...

Для Олени Старинщук, яка від імені жителів мікрорайону звернулася із цією проблемою до редакції «Вістей», цим маршрутом пролягає щоденний шлях на роботу. Адже проживає вона у «Промені», а працює у Бориспільській райсанепідемстанції, розташованій на території лікарні.

— Маршрут №6 пролягає від колишнього радгоспу «Бориспільський» по Котляревського, через Київський Шлях, вулицю Шевченка і до «Променя». Цей автобус ходив раз на годину. Він був заповнений, у вранішні та вечірні години навіть переповнений. У години пік, бувало, що навіть не всі поміщалися до салону. А маршрут відмінили, бо, за словами водіїв, він невигідний. Мені важко зрозуміти, за якими критеріями оцінюють вигідність маршруту. Квитків водії не видають, не віриться, що взагалі якось перевіряють.

Зараз від лікарні до УМБ-17 двічі на годину ходять автобуси маршруту №9 і маршруту №3-б. Сьогодні я власними силами добиралася до їхньої кінцевої зупинки, що перед переїздом (у районі УМБ-17), і о 8.15 виїхала 9-м маршрутом. Разом зі мною у салоні було три пасажири, і ще шість додалося на вокзалі. Інші пасажири вже заходили ближче до центру міста. Якби цей маршрут починався у «Промені», автобус був би заповнений вщерть. А тепер там доводилося спостерігати картини, від яких боляче і гірко на душі. Наприклад, сидить на зупинці чоловік із повністю загіпсованою ногою. Очевидно, йому до лікарні потрібно, от тільки доїхати ніяк. Або матуся із дитям ніяк не може заспокоїти хворого малюка, а виїхати немає чим.

Я, порушуючи правила безпеки, пішла через залізничні колії (бо якщо не порушувати, ще на кілометр довше вийде), а чоловік залишився, бо там і здоровому важко проходити. І інші люди так ходять. Іноді доводиться навіть поміж вагонами пробиратися... Не усі мають гроші на таксі.

Ну чому один із тих двох автобусів дев’ятого маршруту або маршруту 3-б не пустити аж до «Променя»? Зараз до нашого мікрорайону ходять тільки автобуси 23 маршруту. Вони не проїжджають повз лікарню, доводиться йти в центр. Але і з ними не все гаразд. Досить часто, доїхавши до закритого переїзду, водій заявляє: «Вигружайтеся! Я туди не поїду! Як мені втрачати час на переїзді, я краще проїду по маршруту та щось зароблю!» І поскаржитися нікому. За номерами телефонів, вказаними у автобусах, ніхто не відповідає.

Питань після цієї розмови виникає багато. Насамперед, цікаво, чи дійсно маршрут до «Променя» такий уже нерентабельний чи каменем спотикання став сумнозвісний переїзд?

І ще одне: чи не час міській владі подумати над створенням гарячої телефонної лінії для повідомлень про порушення правил перевезення пасажирів, наприклад, на базі диспетчерської одного із ЖЕКів. Ну хоча б заради того, щоб побачити картину перевезень пасажирів у місті фактично в режимі онлайн.

У міській раді повідомили «Вістям», що на обслуговування маршруту №6 буде оголошено тендер, але це тривала процедура, і добре, якщо переможець визначиться у вересні. І ніхто із перевізників не бажає поставити свою машину на цей маршрут хоча б тимчасово. А люди так і залишаються на околиці...

Автор: Ірина ГОЛУБ, Щотижневик «Вісті»

Бориспіль, мікрорайон Промінь, перевізник Кисельов, маршрутка №6, новини
Оцени новость →
Просмотров: 770
Рейтинг: 5.0/1

Комментарии

avatar

Новости по теме

Новости партнеров