Незважаючи на те, що Борисполю незабаром виповниться 1000 років, наше місто молоде " />

ВойтиРеклама на сайте

рецепти від читачів

Для молоді тисяча — то не вік!

Новости в Борисполе

Незважаючи на те, що Борисполю незабаром виповниться 1000 років, наше місто молоде і серцем, і душею.
І не дивно, що стільки людей різного віку зібралося минулої неділі у центрі міста, щоб відзначити День молоді.
Програма святкування була настільки бурхливою і насиченою, що взяти участь в усіх заходах, побувати на кожній святковій «станції» було нереально. Але відгомін того святкування залишиться у Борисполі надовго, і не лише хорошим настроєм та багатими враженнями.

• Автостоянка в центрі міста, обгороджена сірими бетонними плитами, сьогодні вабить очі яскравими барвами. Це була ініціатива Спілки художників Борисполя та бориспільського міського відділу сім’ї, молоді та спорту. Ще напередодні вони розмалювали паркан біля приміщення реабілітаційного центру для дітей-інвалідів «Наш дім». Там у дворі з’явилися три картини графіті за сюжетами дитячих малюнків. А біля міського парку художники подарували справжні джунглі. Ярослав Нікітчук, який очолює Спілку художників Борисполя, запевняє, що такий стиль графіті «еколоджі» (вкритий джунглями бетон) народився саме у нашому місті.

• Тільки на великі загальноміські свята у Борисполі перекривають Київський Шлях заради святкового параду. Тож відтепер День молоді займатиме гідне місце у низці свят загальноміського значення. Вперше його святкування розпочалося із параду центральною вулицею Борисполя. Парад проходив під гаслом: «Здоровим бути модно». Представники молодого покоління міста не лише пройшли святковою ходою, але й мали змогу продемонструвати свої досягнення. Ну де і коли ще стільки глядачів матимуть змогу побачити показові виступи військово-патріотичного клубу «Ратоборець»? І не просто так прозвучало під час параду, що у його секціях займаються молоді люди віком від 7 до 65 років. Адже молодість визначається не роками, а станом душі.

• Так само стан душі об’єднує учасників мотоциклетного руху. Це люди різних професій та різного віку. Наймолодшому в колоні мотоциклістів було 8 років, а найстаршому — 54. Підтримати бориспільських байкерів приїхали друзі з Києва, Ніжина та Броварів. Після параду у них була своя «станція» із «їхньою» музикою та цікавим спілкуванням. Коли ж у гості до мотоциклістів завітав міський голова, йому надали честь випробувати силу двоколісного «коня» і проїхатися містом. Звичайно, у якості пасажира.

• Любителів співати запрошувало «Караоке по-українськи». Тут не просто співали тільки українські пісні, під українську музику, але й у супроводі справжнього ансамблю. Троїсті музики із Переяслав-Хмельницького педагогічного університету із честю впоралися із нелегким завданням акомпанувати співакам караоке. Усе було по справжньому: і три учасниці півфіналу — юна Маринка, Альона і Олена, і лоток яєць, курка та DVD-програвач, і переможець, якого визначали лише глядачі.
За підсумками глядацького голосування, кращою співачкою стала Олена Ламаш. Вона завітала на свято із молодшим сином, а незабаром утретє стане мамою.
— Спеціально співати я не вчилася, — зізналася Олена, — але мій батько дуже гарно співав. Сьогодні рветься співати моя старша донечка, якій п’ять років. Мені неодноразово доводилося перемагати у пісенних конкурсах. Але сьогоднішня перемога для мене дуже важлива.

• Перегони на ліжках! Такого Бориспіль ще не бачив. І якщо скептики заявлятимуть, що це дитяча забавка, то глядачі та учасники конкурсу їм заперечать: це дуже весело, «прикольно» і дарує хороший настрій. Що ж іще потрібно для свята?

• Гасло, під яким проходив святковий парад, організатори прагнули поширити на все святкування. Святкова торгівля не повинна була пропонувати спиртного. Навіть пиво, яке багато молодих звикли пити замість води, щойно з’явилося на прилавку, як його змусили зняти із продажу. І відсутність «підігріву» не зробила свято менш цікавим та веселим.

• На цьому святі багато чого відбувалося вперше. Зокрема, вперше бориспільці змогли спробувати справжній козацький куліш. Готували його гості зі Львова. І хоча вітерець вніс свої корективи у процес готування страви (дуже вже довго не могла закипіти страва у казані), але вийшов куліш на славу, і смакували ним до самого вечора. На всіх вистачило.

• Завершився святковий день грандіозним концертом, де нагороджували кращих представників бориспільської молоді, яскравим салютом та молодіжною дискотекою.

Ірина Голуб
Фото автора та Віктора Співака

джерело: Вісті

Оцени новость →
Просмотров: 644
Рейтинг: 0.0/0

Комментарии

avatar

Новости по теме

Новости партнеров