ВойтиРеклама на сайте

рецепти від читачів

Діяльність Бориспільського РЕМу стає усе більш таємничою

Новости в Борисполе

У непросту ситуацію потрапило бориспільське підприємство ТОВ «Бортек», коли дозволило РЕМу підключити до його електропідстанції обумовлену кількість приватних споживачів.

Директор підприємства Володимир Степанович Житнюк так розповідає «Вістям» про свої проблеми: «Проблеми забезпечення електроенергією мікрорайону, де знаходиться вулиця Завокзальна, існували давно. А саме на цій вулиці розташоване підприємство. Коли у 2000 році я узгоджував технічні умови на проектування і будівництво електропідстанції, яка б забезпечувала електроенергією наше виробництво, мене зобов’язали підключити до неї ще й інших споживачів. Було узгоджено, що на ці потреби передбачається 20 кіловат потужностей. Збудувавши підстанцію №1067 потужністю 160 кВт, ми добросовісно виконали свої зобов’язання, дали змогу РЕМу підключити до неї приватні оселі. Окрім того, ми за власні кошти побудували нову лінію для електрозабезпечення місцевого населення.

Я навіть не знаю, скільки споживачів і з яких вулиць підключені до моєї підстанції. Але загалом це не принципово. Питання в іншому: моя підстанція не в змозі вирішити усі проблеми енергопостачання мікрорайону, а наші енергопостачальники чомусь направляють до мене нових і нових споживачів, щоб я підписав дозвіл на їх підключення до підстанції.

ТОВ «Бортек» займається випуском електротехнічного обладнання. Виробництво потребує затрат електроенергії. І я не можу виділяти населенню більше, ніж обумовлені 20 кіловат. А люди, яким я не в змозі дати добро на підключення, вже почали мені погрожувати. Я постійно допомагаю нашому мікрорайону. Моє підприємство виділяло кошти і на фельдшерсько-акушерський пункт, і на дитячий садок. Завдяки нашій фінансовій допомозі було закільцьовано гілку газопроводу в цьому районі. Тим більш прикро, коли його жителі починають погрожувати нашим працівникам.

Та й із РЕМом трапляються прикрі непорозуміння. Останньою краплею було, коли два тижні тому прийшов представник РЕМу (він пред’явив посвідчення працівника цього підприємства) і, не поставивши до відома власника підстанції, замінив автоматичний вимикач зі струмом 32 ампери, через який електрика постачається приватним споживачам, на вимикач зі струмом 160 ампер. Таким чином моєму підприємству може залишитися мізер від тієї електроенергії, яку постачає підстанція. Це ж виходить, що підстанція фактично мені вже не належить?

Я звернувся до РЕМ із листом, де просив роз’яснити мені позицію РЕМ у цій ситуації і впорядкувати наші відносини із цим підприємством відповідно до попередніх домовленостей. Але ось уже протягом більш ніж двох тижнів жодної відповіді на свій лист не отримав.»

Кореспондент «Вістей» звернулася до керівника Бориспільського РП «А.Е.С. Київобленерго» В’ячеслава Івановича Дем’яненка. Але директор повідомив, що суть проблеми йому невідома, а ще він не уповноважений спілкуватися із засобами масової інформації, для цього у них є відповідна служба. В’ячеслав Іванович категорично відмовився спілкуватися навіть із власником підстанції у присутності кореспондента. Втішає тільки те, що він запевнив Володимира Степановича Житнюка: підприємство бачить шляхи вирішення проблеми загалом і потурбується про правильне інформування населення. Але ж чому доступ до інформації закритий навіть для преси? Хіба для заокеанських господарів «А.Е.С. Київобленерго» українські закони не писані?

Ірина Костенко

Оцени новость →
Просмотров: 754
Рейтинг: 5.0/1

Комментарии

avatar

Новости по теме

Новости партнеров