ВойтиРеклама на сайте

рецепти від читачів

День довкілля на Бориспільщині

Новости в Борисполе

День довкілля на Бориспільщині Районний штаб з проведення двомісячника благоустрою задовго до суботника спланував проведення Дня довкілляф у Бориспільському районі. Це - висадка саджанців сакури і ялини біля приміщення РДА та молодого лісу у Кийлівському лісництві. У кожному селі на Бориспільщині сільські голови також організували роботи з озеленення та прибирання території.

Суботнього ранку посадовці держадміністрації на чолі з головою Бориспільської РДА Іваном Шкиртою, депутати районної ради, представники Київської обласної держадміністрації - Петро Захарченко, начальник управління внутрішньої політики, Олександр Зінченко, голова комітету з питань соціального захисту та волонтерського руху Київщини, Микола Матьора, голова громадської ради при Київській обласній адміністрації, активісти волонтерського руху з інших районів Київщини висадивши сакуру та ялину в центрі міста, поїхали садити дерева у Кийлівське лісництво. 16 квітня висаджено 2, 5 тис. саджанців ясена, горобини, дуба, каштана. Бориспільське лісництво забезпечить саджанцями цих дерев і сільські ради.

То ж на апаратній нараді 18 квітня голова адміністрації Іван Шкирта подякував всім учасникам суботньої акції, сільським головам за плідну роботу з благоустрою та озеленення, висловившись за те, щоб ця акція тривала постійно, щоб кожен населений пункт був охайним і впорядкованим.

Бориспільщина, Благоустрій, довкілля
Оцени новость →
Просмотров: 587
Рейтинг: 5.0/1

Комментарии

avatar

Новости по теме

Новости партнеров