ВойтиРеклама на сайте

рецепти від читачів

ДАІшники Борисполя розповіли, що з кожного інспектора вимагають по 500 гривень в день

Новости в Борисполе

Колишні співробітники та пенсіонери роти ДПС ДАІ м. Борисполя Київської області надіслали в редакцію "Дорожнього контролю" лист в якому розповіли про корупцію керівництва місцевої Державтоінспекції.

Так, зокрема, ДАІшники розповіли про злодіяння командира взводу № 1 Борисполя підполковника міліції Чепуруна Ю.Л, який збирає з кожного інспектора по 500 гривень в день.

"Звідки взялися два нових джипа Н.З. АI 9999 ВК і АI 9999 ВХ, які стоять по 340 тис. гривень кожен і Ніссан АI 4000 ВТ, дві двокімнатні квартири з євроремонтом в м. Бориспіль за адресою вул. Червоноармійська № 7 і Соцмісто № 12 та будинок по вул. Широка де проживає "Чиновник"? ", - обурюються працівники ДАІ.

Крім цього, колишні ДАІшники розповіли, як маршрутки і нелегальні таксі платять данину за кришіваніе і що всі співробітники ДАІ зобов'язані працювати по сім днів на тиждень, щоб по більше заробляти грошей.

Також, у листі підтверджується затвердження "Дорожнього контролю", що приватна штрафмайданчик по вул. Горького, де беруть по 200 гривень \ добу з автомобілістів, кришується міліцейським керівництвом.Дорожный контроль

Дорожный контроль, Бориспіль, ДАІ, новини, Чепурун Ю.Л
Оцени новость →
Просмотров: 1138
Рейтинг: 4.3/3

Комментарии

avatar
1
2 Спам
Ну чтож... Наша песня хороша, да только ничего не выходило никогда из этих писем. Никто конечно не сомневается, что обстоятельства изложенные потерпевшими как минимум частично имеют место быть...(кстати, почему они "бывшие"? какой стаж у них в инспекции? неужели по пять (десять) лет работали как известный в народе гаишник из "НашейРАши", и именно теперь такой командир роты нехороший попался?) Ну возбудят прокурорские может быть... и так же закроют "за видсутнистю складу"...
avatar
1
1 Спам
бедные они несчастные.... Так вот почему на Пасху бедолаги працювали В Глибоком безвылазно ... Двое суток ... два в Экипаже 4 Штуки отдать нуно ... На ядца и пасху ... Счас плакать Начну!
avatar

Новости по теме

Новости партнеров