ВойтиРеклама на сайте

рецепти від читачів

Цього тижня усі повинні отримати запрошення на голосування

Общество

Цього тижня усі повинні отримати запрошення на голосування До 12 жовтня (включно) повинен отримати іменне запрошення на голосування, форму якого затвердило ЦВК.

Про це говориться в законі про вибори.
У запрошенні вказується адреса виборчої дільниці, графік його роботи, номер телефону, час голосування, а також дані самого виборця (як він вказаний в реєстрі виборців).

Якщо виборець у встановлені законодавством терміни не отримав запрошення, то, можливо, він не включений в списки виборців. Якщо виборець не отримав іменного запрошення, то йому слід звернутися в дільничну виборчу комісію (ДВК) за місцем його реєстрації і перевірити себе в попередніх списках виборців.

Про право виборця виправити неточності в списках виборців про себе. Виборець має право звернутися в ДВК не
пізніше, ніж за 5 днів до дня голосування (заява) в орган ведення Державного реєстру виборців - не пізніше, ніж за 5 днів до дня голосування (заява) до суду не пізніше, ніж за 2 дні до дня голосування (адміністративний позов). Виборець може оскаржити неточності в попередніх списках не лише відносно себе, але і іншого виборця.

Не пізніше, ніж за 2 дні до голосування ДВК отримує від органу ведення Державного реєстру виборців уточнені списки виборців. Процедура внесення змін до уточненого списку виборців інша.

Підставами для внесення змін до уточнених списків можуть бути рішення суду або повідомлення органу ведення Реєстру.

Внести зміни в уточнені списки можуть тільки голова ДВК, заступник або секретар ДВК.

Слід зазначити, що закон не передбачає ознайомлення виборців з уточненими списками до дня голосування. Перевіряти себе в списку слід в той період, коли ДВК працюють з попередніми списками виборців, тоді кожен виборець може вплинути на виправлення неточностей в списках.

В день голосування усі уточнення в список виборців вносяться виключно на підставі рішення суду.

Нагадаємо, що вибори у Верховну Раду відбудуться 28 жовтня 2012 року.

голосування, повинні, отримати, Цього, запрошення, тижня
Оцени новость →
Просмотров: 779
Рейтинг: 5.0/3

Комментарии

avatar

Новости по теме

Новости партнеров